Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja sam za to da menjamo Rasaru.
želja bi ti se ispunila da smo sinoć prsli. ali "dobra igra i kontrola lopte" ne idu ti u prilogkad bih znao ko je alternativa onda bih mogao da kažem dal sam za ili protiv
Link to comment

Jos da se Smiljanic u decembru vrati n-ti put i na konju smo. Vezni red Smarkovic-Dzemba-Drincic-Smiljanic, srcanost, kuraz, odvaznost, pregalastvo, nepokolebljivost.

Link to comment

Sigurno se Djura lepo otvorio za ovu trojku (pretpostavljam da cete dovesti Djurdjevica i Drincica) a vreme ce pokazati koliko je pametno kupovao. Po meni :Djurdjevic dobarPetkovic losDrincic nepoznanicaSiguran sam da ce Rasara to znati dobro da uklopi :) (dok ga ne oterate)

Link to comment

da ne zaboravimo, potpisao je i Roben

Pošto se u Partizanu ništa ne radi ad hoc :Hail:, tako i licenciranje Andrije Živkovića za prvi tim predstavlja priznanje za kvalitetan rad u omladinskoj školi fudbala. Andrija je još zimus odradio pripreme sa prvim timom, tako da ima izvesnu ‘dozu iskustva’. Svi stručni ljudi koji se iole razumeju u fudbal, znaju o kakvom se igraču radi. Po mnogim elementima u igri podeseća na Arijana Robena – vrlo je brz, hitar, sve radi u pokretu, ima odličnu levu nogu, precizan udarac, postiže golove…Pošto je odigrao dosta turnira sa selekcijom koju je predvodio Ilija Zavišić, sticao je i internacionalno iskustvo, a sada mu predstoji kvalitetan rad sa prvotimcima, gde bi trebao njegov talenat da dođe do punog izražaja.
http://www.sr.partiz...70147-zivkovic/
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...