Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

bolid Ninković je jedini koji liči na organizatora igre i po nekoj logici morao bi da menja Ilića
Naravno, ima mesta za samo jednog... Kao Zidan i Del Pjero, kao Zidan i Djorkaef, kao Đinđić i Koštunica, i tako dalje...
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

ako prodjete ove da im uzmete ovog crnju 5-icu i bob da vas vidi.
Vala bas. Mi kvalifikacije kao u dulje da igramo. Koga god izbacimo uzmemo im najboljeg igraca.
Link to comment
Vala bas. Mi kvalifikacije kao u dulje da igramo. Koga god izbacimo uzmemo im najboljeg igraca.
Meni nije ukusno ovo poređenje sa Milanom u kontekstu Berluskonija, mada vidim što si uspeo da nasmeješ ovoga iznad...
Link to comment
nasmejao ? ne znam kako se tebi prikazuju moji smajliji, ja sam samo ukucao par funkcija u kod...
Au, pa ja sam u poslednja tri dana napisao preko 100 postova i ti ovako brzo prepoznaješ jedan od njih sa stotog PDF-a...Joj...
Link to comment
mislim da marković igra samo zato što ume da zabode sa 20+ metara. ili je bar umeo.
kad ga se setim s početka prošle sezone, mađari i rusi, praćka ko grom, igrao isključivo napred bez mnogo grešaka u predaji, solidan u igri glavom. ovo sada :isuse: nekako mi deluje da cela ekipa igra u prevelikom grču pa i on plus što deluje i da je poprilična zentara i onda dobijemo ovo sada. valjda će sad zaigrati sa manje pritiska još ako vežemo pobedu protiv 1923. na žalost ovako kljakavi ćemo jedini igrati evropu:(
Link to comment

Hoćemo™ li? Ja ne bih potcenio kapacitet Vojvodine da odigra jako™ u revanšu, a još manje bih potcenio kapacitet Partizana za 1 kvalitetno petardiranje u gostima.

Link to comment

vole bih iskreno, ali ne verujem:(edituvek igramo mučne utakmice protivu ex sssr, šerif sam gledao u zagrebu i opako su jaka ekipa, mislim jača od voše :(tune su jadovani kao i mi, prolazimo na iskustvo

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment

Jojić

"Najbitnija je pobeda, a manje to što sam ja odlučio meč. Igrali smo dobro, kontrolisali loptu, bili smo više na njihovoj polovini... Na poluvremenu smo se dogovorili da krenemo na sve ili ništa i to nam se isplatilo. Gol koji smo postigli ulio nam je samopouzdanje. Videćemo šta će biti u revanšu, Tun nije naivna ekipa", upozorio je mladi vezista posle utakmice.
jel su ovi glupi il se samo prave? mislim, bilo je ljudi na stadionu a bio i prenos.ako i dalje planiraju da igraju dobro i kontrolišu loptu, uskoro bi zaista mogli da igraju bez svedoka te igre i kontrole.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...