Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

žalosna igra....što u i Varga i Vuk konstatovali na poluvremenu i na kraju. protivnik ispod suvog prosekaObradović je klasa za ostatak tima a ovaj Petrović ima štofa i može da bude upotrebljiv. komletna sredina je mizerija u svakom pogledu (ideje, kretanja, preciznosti pasova, organizacije) pa napad ne treba ni komentarisati. Kapiten naprosto ne može više a ostatak veznog reda kada bi sutra otišao.....ja bih to veoma pozdravio....blago rečeno

Link to comment
Gledao na preskoke uglavnom, ali sam locirao 2-3 do jaja šanse za Tunjane, a koje su bile plod™ stravičnih ispadanja u odbrani. Doduše, nisam baš obratio pažnju na konkretne krivce.
vranje all the way..obrad nam sačuvao glavu, bukvalno. u jednoj šansi vranju pobegao igrač, ušao u gol šansu ali ga pristigao obradović i izbio mu živu loptu u korner dok vranje sve to nemo posmatra. proveriću još jednom na snimku, ali mislim da je njegov igrač pošto mu se obrad najebao majki posle toga..
Link to comment

mislim da je Stanković ispao onda kad je Obrad spašavao. Stanković je bio dobar u vazduhu međutim on je kiksara, napravi neko sranje i sve pokvari a neće imati ko da ga krpi u svakoj situaciji. u svakom slučaju je apgrejd u odnosu na Ostojića. Aksentijević je najgori u odbrani, bez premca, pod uslovom da Ostoja nije na terenu. ako jeste onda je mrtva trka.glavni problem danas je bio vezni red. i biće čitave sezone. iole kreativna i kompaktna veza bi napravila protiv ove odbrane brdo šansi, pa sve da je i Kojić napred dobili bi sa nekoliko razlike. Đembu ne bih još da cenim pa da grešim dušu. Marković je najgori igrač koga imamo, onako ukupno posmatrano. Jojić je mlitav, bez ideje, slaba koncentracija, loš pas, slab pregled igre, bez inicijative a i trom je nekako. dobro se snašao kod gola ali sve pre i posle toga je mrak. Malbašić i Grbić nemaju nikakav doprinos naprosto su ko pali s marsa, čak se i ne daju komentarisati pošto bukvalno nije jasno šta rade.kad je Ninković ušao malo smo živnuli ali dečko je bolid, brzo je dobio žuti, pa je posle opet odvalio nekoga ali sudija nije video pa se onda opet svađao sa sudijom. kreten nevaspitani.

Link to comment
vranje all the way..obrad nam sačuvao glavu, bukvalno. u jednoj šansi vranju pobegao igrač, ušao u gol šansu ali ga pristigao obradović i izbio mu živu loptu u korner dok vranje sve to nemo posmatra. proveriću još jednom na snimku, ali mislim da je njegov igrač pošto mu se obrad najebao majki posle toga..
Sad sam se setio i te šanse iz prvog, ali nisam na nju mislio, ovo je bilo uglavnom u drugom, posle par visokih lopti, i čini mi se da je svaki put bila leva strana odbrane. Jednom je Tunjanin sam kao duh loše uštopovao loptu, pa se okrenuo i nekim smešnim polumakazicama zamalo zabo gol.
Link to comment

obrad bekenbauer, ninkara pokazao 1 voljni momenat, bogoje na visini zadatka primio se na ulogu trećeg beka, petrović solidan, nadam se da je jojari spao pritisak, sm :isuse:, vranje:isuse:, mitrara kod diga, aksentije :wacko: , kapiten preživeo(valjda), grbara u prazno, malbašić uneo živinu.prolazimo :s_p:edit2ted ninkarin karton je zatvorio potenicijalno vrlo opasnu kontru, a da je sajko sajko je2 laronzabo bi ga zamalo da je neko pomerio gol 3 metra u levo, odbrana je kiksnula kad je obrad izbio, i kod tih makaza ali nije bilo ni blizu. najopasniji je bio onaj šut kad je bogoje izvadio.

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment
kad je Ninković ušao malo smo živnuli ali dečko je bolid, brzo je dobio žuti, pa je posle opet odvalio nekoga ali sudija nije video pa se onda opet svađao sa sudijom. kreten nevaspitani.
Realno, trebalo je da dobije crveni... Realno, većina crvenih i penala koje smo dobili na svom terenu godinama unazad u Evropi isto tako nije trebalo da se dosude...Dečko barem zna sa loptom i sledi primer svetskih uzora ovih dana...
Link to comment

Logicno je da je vezni red tragikomican kada Ilic mora da pipne loptu u svakom napadu... a mora da dodje do lopte jer se to cesto zavrsi tako da on navuce dvojicu i prosledi pas nakon kojeg igrac na centru ostane sam sa nekih desetak metara praznog prostora ispred sebe. Na srecu, taj koji preuzme posed je najcesce Sasa Markovic i onda sledi teledirigovani pas golmanu, ovaj daje Stankovicu, Stankovic Ilicu, Sasa Markovic prima loptu na centru...

Link to comment

apsolutno je nejasno šta Marković traži u prvih 11....onako fudbalski....čovek očito nije zadnji vezni, još malo pa ću se zapitati dal je fudbaler. izgeda na terenu kao da je učesnik nekog rijalitija u kome se ljudima pruža prilika da odigraju profesionalni meč.

Edited by Ted
Link to comment

Meni taj smarković baš misterija. Ličilo mi da može da bude dosta dobar centralni vezni (ne zadnji, mislim da momak nema veze sa zadnjim vezni) onomad kad je ofka igrala protiv galate, ali doduše jedino sam ga tada i gledao pre partizana, možda je samo imao dobar dan...sad u vašem dresu uvek lagano među najgorima na terenu. Da li ste ga vi toliko uspešno operisali od fudbala ili nije nikad ni imao nešto talenta, stvarno nisam pametan...

Link to comment
Kapiten naprosto ne može više a ostatak veznog reda kada bi sutra otišao.....ja bih to veoma pozdravio....blago rečeno
slazem se, al ono kad je navuko ona dva tunjana na sebe u onoj-polukontri pa dijagonalno izbacio ninkaru samog pred golmana je bilo bogovski. vrhunski potez kojim biste mozda resili dvomec da je bilo malo vise srece. on mora da igra, samo ne mozete da se oslanjate na njega da bude nosioc igre.edit: ocu reci nije problem u saletu, problem je u upravinim i rasovcevim ocekivanjima od saleta. Edited by DarkAttraktor
Link to comment

bolid Ninković je jedini koji liči na organizatora igre i po nekoj logici morao bi da menja Ilića i preuzima odrovornost. Kapiten sada može da pripomaže 15-30 minuta, ali se ne može igra graditi na igraču koji produžava svoju karijeru zbog nesposobnosti da mu se nađe zamena. sa takmom strategijom njemu se smeši grobno mesto a ne mesto u stručnom štabu.drugi koji bi mogao na pleja je Pantić....pod uslovom da potpiše ugovor. u nekim normalnim okolnostima on bi bio zamena za Ninkovića.međutim, sve i da ova dvojica eksplodiraju, ako smo omanuli sa Đembom, Malbašićem i Grbićem, možemo da se slikamo.

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...