Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

ovo je ispod nivoa domace lige
totalni nivo JSLOni bi na kontre ali nas spasava Stojke, naravno padaju cim im neko pridje jer im i 0-0 odgovara a mi se jalovo guzimo u napadu sa Mitrom koji je u glavi vec u Belgiji.
Link to comment

Majko moja, koji sam ja mazohista! Sta cu ja da gledam sledece nedelje live. Da li smo mi slali nekog da gleda utakmicu protiv Luzerna, ja kad sam gledao to video da je Thun kurton na njihovoj levoj strani u odbrani i da tu moze da se pravi nesto! Ala smo mi jadni, to je strasno! Sta igra SMarkovic? Nama Obrad vadi iz picke trnje!

Edited by kepa
Link to comment

Kao da sam gledao reprizu protiv Radnickog od proslog vikenda ... Ako izvucemo ovh 0:0 sa poluvremena da se lupamo u dupe i istrcimo pocasni krug ,,,

Edited by Geograf
Link to comment

da kloniramo ovog obradovića da nam spasava bulju. kakav potez za spašenih 0:0takođe bih voleo da vranje, saša marković i jojić dobiju istovremeno crvene kartone u recimo 94.minutu.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Kakav retard , jedini koji je kako tako davao cvrstinu u sredini i vadio fleke ovih nepokretnih .... zavrsio na klupi :isuse:p.s. Sada da se samo pomolimo Alahu da da snagu Mustafi ... i da izvucemo nekeko ovo sto stoji trenutno na semaforu

Edited by Geograf
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...