Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Partizan je spremio profesionalni ugovor Andriji Žikoviću (i njegovom klasiću Danilu Pantiću) još dok je ekipa bila na pripremama u Sloveniji, međutim, situacija se iskomplikovala po povratku u Beograd, kad su sa čelnicima za isti sto seli nekadašnji fudbaler Olimpijakosa, a sada menadžer, Predrag Đorđević i otac Andrije Živkovića. Prema informacijama do kojih je došao MOZZART Sport, otac fudbalera je bio izričit u zahtevu da njegov sin dobije finansijske uslove poput nekih od najplaćenijih igrača prvog tima, kao i 50 procenata od narednog transfera fudbalera u inostranstvo.
ipak se dogovoriše :D sada još pantić - mijat u najavi pa da se nekako skrpi bezidejni vezni red
Link to comment
katamarane otplovi na svoj™ topic
Zasto me mrzis sto volim Seselja? :cry:@ TedNenamerna greska. Stidim se i neizmerno mi je krivo sto sam vam probudio laznu nadu.
Link to comment

Krstić ne igra, ali smo ga pustili da dođe u Beograd, jer navija za Partizanpre 9 minuta | mozzartsport''U napadu su najbolji Mitrović, Grbić i mladi Ninković, ali ne mora favorit uvek da pobedi, pokušaćemo što više da im zagorčamo život'', rekao trener Tuna13771139605350.jpgVeličina slova A A AFudbaleri Tuna odradili su u sredu veče trening na stadionu u Humskoj 1, a šef stručnog štaba švajcarske ekipe Urs Fišer otkrio da srpski internacionalac Miloš Krstić neće igrati protiv crno-belih u prvoj utakmici završnog eliminacionog kola za plasman u Ligu Evrope.Nekadašnji vezista OFK Beograda, Rada i Jagodine, internacionalac u Francuskoj (Marsej, Ažaksio) doputovao je sa ekipom u Beograd, radio na stadionu crno-belih, međutim, ne konkuriše za sastav.''Krstić neće igrati, dugo je bio povređen, tek je odradio jedan trening sa ekipom. Nismo hteli da mu onemogućimo dolazak u Srbiju i na stadion Partizana čiji je veliki navijač'', rekao je trener Urs Fišer, a prenosi ''Sportski žurnal''.U taboru Tuna su umereni optimisti po pitanju plasmana u grupnu fazu, ali su ulogu favorita prepustili našem predstavniku.''Pogledali smo nekoliko video snimaka poslednjih utakmica crno-belih, jak su tim, i pored toga što u javnosti kruže drugačije priče, oni su favoriti. Sport je interesantan, jer ne mora uvek favorit da pobedi, mi ćemo pokušati da im što više zagorčamo život''.Švajcarci su ovog leta eliminisali gruzijsku Čikuru (2:0, 3:1) i švedski Haken (2:1, 1:0), a na 11 evropskih gostovanja pretrpeli su samo četri poraza, iz čega se može zaključiti da su prilično kompaktan sastav. Mada, znaju i oni od koga im preti najveća opasnost.''U napadu su najbolji Mitrović, Grbić, mladi Ninković, posebno je zanimljiv iskusni Đemba Đemba koji igra u oba smera. Uprkos takvom kvalitetu rivala nećemo se predati u Beogradu'', rekao je trener Fišer.

Link to comment
Zasto me mrzis sto volim Seselja? :cry:@ TedNenamerna greska. Stidim se i neizmerno mi je krivo sto sam vam probudio laznu nadu.
lav iz in d er:)
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...