Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Juce sam cuo informaciju da Rasovicu stolica ovisi od rezultata u prvoj utakmici protiv Tuna. Ako ne pobijedite on ode. Mozda je lik jednostavno popizdio na ucjene i digao ruke od svega.

Link to comment

poslednji put sam čuo za milonju kad je po onom kijametu ušuškao tuzlacima tri komadakucamo na vrata zaboravljenih asova:(

Link to comment
Jel taj trenirao bilo koga?
Ne, ali upravo to mu je glavna preporuka. Neopterecen prethodnim neuspesima, spreman da se uhvati u kostac sa najvecim izazovom koji mlad trener moze da dobije.
Link to comment

Potvrda onoga sto se vec neko vreme suskalo na forumu... Ted je zapravo Biljana Obradovic. Kako ono rece jedan forumas, "pa ovaj Ted pise kao da se pre pola sata povatao sa Draganom Djuricem".

Link to comment

Uvaženi Goranzi pored dobokog poštovanja koje osećam spram tvoje ličnosti, uveren da je njen integritet čvršći od granita i da ga ne može salomiti baražna vatra tabloidnih informacija kojima su podložni samo prosečni konzumenti, osećam potrebu da se sablaznem nad perfidnošću iznetih neosnovanih tvrdnji. živim u uverenju da ovakva tvrdnja nije mogla doći direktno iz tvoga uma, za koji skromno mogu reći da je blistav, već to mora biti posledica kakve distrakcije čije su posledice, nadamo se, trenutne i prolazne, a kojima smo i samo izloženi svakodnevno, u surovoj borbi zdravoga razuma sa opakim naletima banalnosti koje promoviše sistem zasnovan na povlađivanju niskim nagonima i istim takvim potrebama.Ted

Edited by Ted
Link to comment

Prestani da lupetas da te ne bih... da te taj prestonicki biznismen ne bi uzeo na nisan. Ne vidim cemu takvo podmetanje, obzirom da to o krupnom biznisu i mom sveprisutnom uticaju nema veze sa vezom i da ja uopste nisam taj o kojem trabunjas, ali ako nastavis da pises kupicu sve IT firme u ovoj zemlji da nigde ne bi mogao da radis.

Edited by Goranz
Link to comment

Pošto se lome koplja oko propozicija na svim sportskim portalima, da li neko ima POUZDAN info da li Fofana igra ili ne mož da igra protiv moćnog Tuna?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...