Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

With all due respect, ali Šćepović je za Koju Falkao lično. E sad što je bolid, to je već druga stvar.BTW, :Hail: za Ranka koji nam je uvalio dva amatera koji su rang Hajduka s Liona.A niko ni da spomene da Kapiten ne može da diše već posle 5 minuta igre i da u ovoj sezoni nije imao NIJEDAN precizan pas.O Aksentu, Ostoji, S. Markoviću i Voji nije potrebno trošiti reči. Bio sam u zabludi da su Miljkon i Lazevski najveće rupe ikada.Uz sve to - šatrotalenti iz Vukove Teleoptik škole pokazali su koliko zaista umeju - Džigi, Jojara, Brašanac, ovaj-onaj...Kada se na to doda i šatrotrener dobijamo ovo što gledamo danas.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kada se na to doda i šatrotrener dobijamo ovo što gledamo danas.
Ili, ovo što ne gledamo danas. Izgleda šašavo, ali mene živci više ne bole.
Link to comment

po svemu sudeći najveća nada jeste da Ostojić, Stanković i Aksentijević večeras legnu takvi kakvi jesu a sutra se probude kao fudbaleri.

Edited by Ted
Link to comment

Bolje je ovako jer trener verovatno na toj poziciji pre želi da vidi Nemanju Rnića. U međuvremenu je 25-godišnji štoper reprezentacije Senegala prošao lekarske preglede i očekuje se da potpiše ugovor do četvrtka kada će biti objavljeno da su Kaiser Chiefs u poslednji čas pokvarili posao Partizanu.

Link to comment

Uh, nadam se da ćemo se odbraniti i da nećemo igrati sa više od jednog špica. Naravno, da taj špic bude 1 Šćep. Igraće pred svojim drugarima sa juga, što će mu biti dodatni motiv. Bunkerica, pa šta bude.

Link to comment

Ići na 6-4-1 formaciju i nadati se da sudija i delegat ne vide da imamo igrača više na terenu u ojačanoj defanzivi. Potez iznenađenja, to niko ne očekuje

Link to comment

ako bude 0:0 napraviti odmah vatromet u znak slavlja...mi 'ladno nismo dobili nijedan takmičarski meč od širaka do radničkog, ako ne računamo n.pazar gde je sudija uticao na rezultat.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...