Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Bila ona jedna šansa kada je Kapiten sa ivice šesnaesterca jedva dobacio do golmana. Da li je on uopšte u karijeri dao gol sa veće udaljenosti od 6m, a da to nije penal?Tole glibo glibavi, vraćaj se s odmora.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

dao je prošle godine 2 komada Jagodini valjda. van 16.a i kakve veze ima Kapiten. danas se par puta vrteo po centru terena sve gledajući dal će neko da se otvori, utrči, uradi šta bilo. kome da doda loptu? pa onda krene Fofana i otvori se pošto ostali samo gledaju kako da se sklone ili ih mrzi da se mrdnu.na Kapitenovom mestu treba pojačanje jer je za osnovano pretpostaviti da neće moći da igra još 25 godina. a u odnosu na ovu konkurenciju iz veznog reda, i za 25 godina će da bude tata.

Link to comment
Bila je veoma otvorena utakmica sa prilikama na obe strane. Nišlije su nas ugrožavale po njihovoj levoj strani i pravile probleme u prvom delu meča. Agresivnost kod Radničkog u prvih 20 minuta utakmice nas je veoma poremetila. Bio je ovo kvalitetan meč u pravom fudbalskom ambijentu - rekao je Rašović i dodao:Pročitajte više: http://www.sportal.r...php?news=107457
sram ih bilo bas su bezobrazni :isuse: :isuse: :isuse:
Link to comment
naravno da je ovo dobrim delom posledica kvaliteta, odnosno odsustva istog. ali ima tu i drugih faktora. neplansko i kasno dovođenje igrača u kombinaciji sa prodajom najboljih potpuno obesmišljava pripremni period. počnu jedni, nastave drugi, završe treći a onda dođu neki četvrti, nasumično pokupljeni koji priprema videli nisu. konture tima se tek sada naziru i bukvalno bi ova grupa sad trebalo da ode na pripreme. kao što ranije rekoh, mora se imati gro tima na pripremama, poslovi se moraju završavati do početka jula. mislim ne moraju, ali onda očekuješ upravo ovo.čak i lopovska uprava ima interes za tako nešto jer plasman u LS donosi solidnu kintu a i igračima raste cena. al ove budale su izgleda ogrezle u grabeži pa će da izjedu i supstancu koja pravi profit.
to je to. ništa ni dodati niti oduzeti.a tunjevina će za nas da bude tvrd orah.što se tiče tejga, sad mi nekako i nije žao što nije došao, prošao bi kao fofana, trčiš tamo-vamo a niko napred da ti da upotrebljivu loptu jer u sredini igraju loši igrači i jedan dobar koji je deda plus ga povremeno teraju da igra zadnjeg veznog. jojara, ninković.luka a ponekad i brašnjavi.....jadni mi sa tako kreativnim igračima u sredini.Više mi se sviđa ona generacija sa macanom, mortadelom, lazićem i ostalima, majke mi....http://www.youtube.com/watch?v=8SEqwENTlvk Edited by BlackGeorge
Link to comment

Jojic, nakon pet minuta provedenih u igri, iz kornera otvara kontru protivniku, ne moze da stigne svog igraca i na kraju opasnost otklanja poslednji igrac odbrane, Sasa Ilic. Ne mogu se ocekivati rezultati u sistemu gde se za zvezde proglasavaju Jojic i Ninkovic a odmah iza njih Kalu i Kojic.

Link to comment

ne budite na kraj srca, mislima su bili u četvrtku. jel se vraća neko od pocrvenelih™onaj tim sa macanom, bosančićem i marinkovićima je igrao europu™, da li su ovi lošiji

Link to comment

jel beše tim sa macanom i marinkovićem karao Groningen u Bgd.?ne znam dal je ovo najgori tim po kvalitetu, po igrama.....pa tu je negde. istini za volju, imali smo u prethodnih desetak godina periode "mračne" igre. jednom čak završismo i na 3. mestu. bilo je toga kod Ješe, Stevanovića, Jokana, Granta, Vermeza evo sad Vooka. koliko se sećam najlepši fudbal smo igrali, u skorije vreme, kod Đukića, baš negde u ovo doba godine, al je trajalo negde do novembra a i Đukić je ubrzo otišao.Nenad Đorđević komentariše. jel on beše igrao u tandemu sa Obradovićem u Obiliću?http://www.b92.net/s...8&nav_id=743821

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...