Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

ok, nije sta je onda? jel splet losih sudijskih odluka? mislim, nemoj barem ti da me zajebavas. dogovorena ili namestena, ova utakmica je skandalozna. zbog ovakvih stvari je pokojni bata bio lezao na pod u pizami i bio prva vest na dnevniku.
ajde molim te daj mi tvoju verziju šta se dešavalo u subotuja mislim da je sudija, koji je btw u sudijskom rangu nivo fk voždovac, podlegao pritisku od pre početka utakmice(nastup pazara sa omladincima) i onom klasičnom pritisku koji ima svaki sudija koji sudi nama™ i njima™. isključujući mažića.desio se onaj penal gde je pogrešno reagovao i stvar se otela kontroli.naravno sve ovo ne abolira celu kriminalnu organizaciju koja je u upravi kluba, i najtrofejnijeg predsednika.
Link to comment
ja mislim da je sudija, koji je btw u sudijskom rangu nivo fk voždovac, podlegao pritisku od pre početka utakmice(nastup pazara sa omladincima) i onom klasičnom pritisku koji ima svaki sudija koji sudi nama™ i njima™. isključujući mažića.desio se onaj penal gde je pogrešno reagovao i stvar se otela kontroli.
pa ne cudi me da ti to mislis. Edited by kojot
Link to comment
ja mislim da je sudija, koji je btw u sudijskom rangu nivo fk voždovac, podlegao pritisku od pre početka utakmice(nastup pazara sa omladincima) i onom klasičnom pritisku koji ima svaki sudija koji sudi nama™ i njima™. isključujući mažića.desio se onaj penal gde je pogrešno reagovao i stvar se otela kontroli.naravno sve ovo ne abolira celu kriminalnu organizaciju koja je u upravi kluba, i najtrofejnijeg predsednika.
Kao ni bivšeg predsednika fss i bivšeg predsednika sudijske komisijenajlakše je svaliti na sudiju početnika. pa cela ujdurma je u tome što su ovi došli sa 11 omladinaca i što je poslat sudija koji je prvu ligu video samo na televiziji
Link to comment
ajde molim te daj mi tvoju verziju šta se dešavalo u subotuja mislim da je sudija, koji je btw u sudijskom rangu nivo fk voždovac, podlegao pritisku od pre početka utakmice(nastup pazara sa omladincima) i onom klasičnom pritisku koji ima svaki sudija koji sudi nama™ i njima™. isključujući mažića.desio se onaj penal gde je pogrešno reagovao i stvar se otela kontroli.naravno sve ovo ne abolira celu kriminalnu organizaciju koja je u upravi kluba, i najtrofejnijeg predsednika.
Судија је наступио у конзорцијуму са Партизаном. Да је лоше одрадио посао, Кими би активирао гаранцију - прескачио ограду и узео судији пиштаљку.
Link to comment
ok, nije sta je onda? jel splet losih sudijskih odluka? mislim, nemoj barem ti da me zajebavas. dogovorena ili namestena, ova utakmica je skandalozna. zbog ovakvih stvari je pokojni bata bio lezao na pod u pizami i bio prva vest na dnevniku.
Kada se namesta tu obicno ucestvuju oba tima a NP koji je prvo izjednacio a zatim nakon kornera imao kolosalnu priliku za 4:3 definitivno nije ostavio takav utisak. Ovo je pre licilo na pritisak u poluvremenu koji je uslovio da sudija prvu pogodnu situaciju iskoristi za penal i da se ne mesa u svoj posao prilikom procene da li je lopta presla gol-liniju.
Link to comment
Kada se namesta tu obicno ucestvuju oba tima a NP koji je prvo izjednacio a zatim nakon kornera imao kolosalnu priliku za 4:3 definitivno nije ostavio takav utisak. Ovo je pre licilo na pritisak u poluvremenu koji je uslovio da sudija prvu pogodnu situaciju iskoristi za penal i da se ne mesa u svoj posao prilikom procene da li je lopta presla gol-liniju.
pa moze da se namesti utakmica i bez uplitanja protivnicke ekipe, 3 kg pecenja stil.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...