Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Napusavanje kurcem dokazanih patkometara, kojima su ovakvi dogadjaji dusevna hrana i jedini razlog obitavanja na PPP-u, nema veze sa podrzavanjem kriminala
Jao, dokazani patkometri :D Urnebesno&licemernoReality check, popiši svoje i copk-ove banove zbog patkometrije, pa onda dođi da ih merimobtw,kada mi bude potrebna tvoja dozvola za obitavnje na ppp bilo šta u životu sam ću da legnem i dumrem, ne treba da mi šalješ srčani udarza ovo likovanje zbog krađe u 1. kolu pokojnog prvenstva i pravljenje spiskova nepodobnih na topicu reportuj se sam kod radiše. kaži slobodno da sam te ja poslao
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

meni nije jasno zašto ne postoji mogućnost ponavljanja utakmice usled katastrofalnog sudjenja (ne zbog svake grešeke sudije,njih ovek ima već zbog onih koje direktno utiču na rezultat). bilo kakva sankcija ka sudiji neće pomoći oštećenom klubu a Pazarci to svakako jesu, sviran je nepostojeći penal, iskljčen igrač bez osnova a poslednji gol em je bio faul nad golmanom em nije jasno dal je lopta prešla liniju.sve u svemu najpravednije bi bilo da se odigra nova tekma a da se ova ne registruje. kapiram da bi jedini problem bio u tome što bi ovde u svakom kolu bilo neosnovanih zahteva da se ponovi većina utakmica, kad god se nekome nadigne.
ma kakvo ponavljanje utakmice kada je utakmica dogovorena!? nisu pazarci osteceni, ovo je rezultat koji im je trebao. jedina kazna je izbacivanje iz lige ili oduzimanje bodova, mada je ovo prvo bolja varijanta.
Link to comment
Jao, dokazani patkometri :D Urnebesno&licemernoReality check, popiši svoje i copk-ove banove zbog patkometrije, pa onda dođi da ih merimobtw,kada mi bude potrebna tvoja dozvola za obitavnje na ppp bilo šta u životu sam ću da legnem i dumrem, ne treba da mi šalješ srčani udarza ovo likovanje zbog krađe u 1. kolu pokojnog prvenstva i pravljenje spiskova nepodobnih na topicu reportuj se sam kod radiše. kaži slobodno da sam te ja poslao
Prvo nadji jedan moj ban zbog patkometrije, a potom odjebi. Idi premeravaj banove i druge stvari sa nekim ko nema pametnija posla. Edited by Milogled Bluff
Link to comment

kako mislis dogovorena? pa izgleda da o tome niko nije obavestio igrače Pazara. nisam gledao utakmicu vec samo kraci snimak ali mi je delovalo da se Pazarci ubise da ne izgube, sto bi se i desilo da sudija nije svirao neopstojeci penal, iskljucio igraca bez veze i priznao gol posle faula nad golmanom.

Link to comment
kako mislis dogovorena? pa izgleda da o tome niko nije obavestio igrače Pazara. nisam gledao utakmicu vec samo kraci snimak ali mi je delovalo da se Pazarci ubise da ne izgube, sto bi se i desilo da sudija nije svirao neopstojeci penal, iskljucio igraca bez veze i priznao gol posle faula nad golmanom.
da, opsta je praksa da kada se utakmice dgovaraju u taj dogovor se ukljuce sto je moguce vise ucesnika, pocevsi od igraca svog, preko suparnickog tima, sa sve rezervnom klupom (ok, pazarci je nisu imali, ali dobro), pa do publike na stadionu. jasno je da sto je vise ucesnika u dogovoru - utoliko je dogovor uspesniji.izvini, morao sam. sad malo ozbiljnije, nisam strucnjak u dogovaranju, ali nije li bolje da sto manje ljudi u tome ucestvuje i ako se ima sudija koji ce da tempira zeljeni rezultat, igraci nisu neophodni? placeni faktor koriguje u zavisnosti od situacije samo onoliko koliko je neophodno.
Link to comment

pa nisam video da su se pazarci preterano bunili, sem one izjave trenera. oni bi trebali da kukaju o istupanju iz lige, a ne coki. drugo, utakmica ne treba da se ponavlja jer sudije nisu gresili vec su odradili utakmicu ninoslav konstantinovic stajl. verovatno ce kao i on dobiti zaposlenje u nekom telekomu i suditi nebitne utakmice.

Link to comment

Iako rezultat 4:3, i dolazak prelaza 2-1 govori u prilog namestaljki u kojoj su ucestvovala oba tima, ili bar pojedinci iz tih timova , desavanja na terenu ipak deluju drugacije. Da je NP ucestvovao u namestaljki, valjda bi napravio ocigledan penal, izmakao se kod golova ka Zeta onomad, ne bi postigao treci gol... Realno namestene utakmice se ne resavaju u poslednjim minutima kao sto je ovde bio slucaj, jer u tim slucajevima mnogo toga moze da podje po zlu, a gde se namesta tu je i mafija i veliki novac, i te stvari se ne prepustaju slucaju.

Link to comment

pa sta ti mislis da se desilo? lose sudijske odluke neiskusnih sudaca koji moraju da budu kaznjeni zbog svojih gresaka i to je to?

Link to comment

mislim blentava je rasprava i samo onako taoretska. ako se tempira da se resi u poslednjim minutima, bas tada se ide na sigurno jer onda nema vremena da se desi nesto nepredvidjeno. pre poslednjeg minuta i ne moze da se resi utakmica. ako se ide od toga da je samo sudija na terenu ucesnik u namestanju, a ni jedan igrac ne zna o tome, meni je logicno da se prvo pusti da se utakmica normalno razvija. ukoliko krene ka zeljenom i sto vise krene ka zeljenom, onda su intervencije male u idealnom slucaju skoro neprimetne. a dobro namestanje se pusti do pred kraj normalan tok i onda se na kraju izvrse one intervencije koje su jos neophodne.naravno utakmice mogu da se nameste i bez sudije, sa jednim ili vise igraca i onda se desava to pomeranje, auto golovi i namerni penali. kada se ima sudija igraci nema potrebe da se pomeraju. naravno moze da se desi da dogovor i namestanje bude i neuspesno i ne mora samo mafija da ucestvuje, mogu i sitni kriminalci i secikese.

Link to comment
pa sta ti mislis da se desilo? lose sudijske odluke neiskusnih sudaca koji moraju da budu kaznjeni zbog svojih gresaka i to je to?
Tole javio s mora partizan mora da pobedi.
Link to comment

Možda se unapred zna ko će biti prvak, ko će ispasti, zna se da kvalitet neće biti nikakav, da će stadioni biti prazni, i slično, ali makar na našim utakmicama uvek ima dovoljno zabavnog i bizarnog materijala, tako da vredi pratiti TSL karavan™.A ovo u subotu na JNA je vaistinu bilo bizarno, čak i za Toletove standarde.

Link to comment

Šta ti je kojote, kako je Pazar umešan? Jel vidiš da su ih skinuli do gole kože na sred ulice, u direktnom prenosu

Prvo nadji jedan moj ban zbog patkometrije, a potom odjebi. Idi premeravaj banove i druge stvari sa nekim ko nema pametnija posla.
Pa što su te banovali, zbog srčanih udara? :D izvini oprostiu poređenju sa tim pronalaženje malih životnih radosti u zločinima fudbalske mafije stvarno ne deluje tako strašno
Link to comment
pa sta ti mislis da se desilo? lose sudijske odluke neiskusnih sudaca koji moraju da budu kaznjeni zbog svojih gresaka i to je to?
Meni i dalje nije jasno kako i čime misliš da dokažeš nameštaljku ako ti čitav slučaj počiva na dosuđivanju nepostojećeg penala + crvenog kartona? Valjda je do sada jasno da Đurić ne mora da se lično sastane sa sudijom uoči utakmice i uruči mu paket sa tri kilograma pečenja, da bi ovaj navlačio za Partizan. To su dugoročni aranžmani koji se nikada ne ugovaraju direktno, a primenjuju se kroz čitavo prvenstvo a ne u pojedinačnim slučajevima. Edited by beowl
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...