Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Sta da ti kazem, onda ni ti ne znas da citas. Kada na topiku o FK Crvena Zvezda budes video moje postove "aaa, kako vas nije sramota da za ovo navijate", "jadni ste", "nema gorih ljudi od navijaca Zvezde na ovom forumu" i slicno, onda ce to sto si napisao mozda imati nekog smisla. Posto toga nema, niti je ikada bilo, promasio si ceo fudbal. Napusavanje kurcem dokazanih patkometara, kojima su ovakvi dogadjaji dusevna hrana i jedini razlog obitavanja na PPP-u, nema veze sa podrzavanjem kriminala. Cudno mi je sto uopste moram tebi to da objasnjavam.
Druže, tvoji postovi izgledaju nekom ko ih čita sa strane, baš onako kako ti je kojot rekao. Sad ćeš ti reći, baš me boli briga i što bi rekao Zdravko Mamić, to je tvoje pravo. Uprkos velu laži kojim se opravdava navijanje za ove lopovske družine (tipa: za Partizan navijaju nekakvi pankeri, Jugosloveni, itd; Zvezdaši su valjda nacionalno osvešćeni, svi isto redom pankeri, itd), to su i dalje samo lopovske družine i ne postoji iritantni forumaš koji bi mogao da isprovocira racionalnog navijača da opravda bilo koji čin đubradi koja se udružila radi pljačke.
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

meni nije jasno zašto ne postoji mogućnost ponavljanja utakmice usled katastrofalnog sudjenja (ne zbog svake grešeke sudije,njih ovek ima već zbog onih koje direktno utiču na rezultat). bilo kakva sankcija ka sudiji neće pomoći oštećenom klubu a Pazarci to svakako jesu, sviran je nepostojeći penal, iskljčen igrač bez osnova a poslednji gol em je bio faul nad golmanom em nije jasno dal je lopta prešla liniju.sve u svemu najpravednije bi bilo da se odigra nova tekma a da se ova ne registruje. kapiram da bi jedini problem bio u tome što bi ovde u svakom kolu bilo neosnovanih zahteva da se ponovi većina utakmica, kad god se nekome nadigne.

Link to comment

Da ne zaboravim samo da podsetim prisutne na činjenicu da je prošle sezone tzv Partizanova filijala pok. Hajduk, otkinuo bodove Partizanu u finišu prvenstva, a onda 3 dana kasnije se namerno naguzio Zvezdi odmaravši glavne igrače. Ne sećam se nekih pritužbi navijača Zvezde na fer plej odluku mafijaša iz Hajduka...

Link to comment

Previše očekuješ od ljudi koji su duboko ubeđeni da su pravila prekršena i pljačka počela već time što je Novi Pazar u protokolu imao 11 igrača odnosno nula zamena.Nevezano za to, ja se iskreno nadam da Partizan neće osvojiti nijedan trofej ove sezone i da će sledećeg jula/avgusta biti eliminisan u prvom evropskom nastupu od Plovdiva ili Talina.

Link to comment

Treba ukinuti zvezdu i partizan, u svim sportovima. Nije da ostali ne namestaju, al ovi su em najskuplji, em su koren svakog zla.Kad kazem ukinuti, ne mislim na neke sudske zabrane. Jednostavno im treba zabraniti finansiranje iz drzavnih i paradrzavnih izvora i poslati na hitnu naplatu sva dugovanja ka poreskoj upravi. I to sve vec danas.

Edited by Bright Billy
Link to comment
Treba ukinuti zvezdu i partizan, u svim sportovima. Nije da ostali ne namestaju, al ovi su em najskuplji, em su koren svakog zla.Kad kazem ukinuti, ne mislim na neke sudske zabrane. Jednostavno im treba zabraniti finansiranje iz drzavnih i paradrzavnih izvora i poslati na hitnu naplatu sva dugovanja ka poreskoj upravi. I to sve vec danas.
To je to. Dodao bih i pročešljavanje svih poslova mafijaškog saveza, zabranu rada svim sudijama koji ne mogu da stignu do prve lige ako nisu namestili par mečeva i time usrećili delegata/ komesara...Sent from my iPad using Tapatalk HD
Link to comment
Treba ukinuti zvezdu i partizan, u svim sportovima. Nije da ostali ne namestaju, al ovi su em najskuplji, em su koren svakog zla.Kad kazem ukinuti, ne mislim na neke sudske zabrane. Jednostavno im treba zabraniti finansiranje iz drzavnih i paradrzavnih izvora i poslati na hitnu naplatu sva dugovanja ka poreskoj upravi. I to sve vec danas.
Potpuno se slažem.Ali to znači i ukidanje nekoliko najvećih političkih partija uz doživotnu zabranu rada u javnim delatnostima istaknutim pojedincima. (Nadam se da ne moram da objašnjavam vezu).Džajo, sećaš se ono što smo te pomilovali? Zezali smo se.
Link to comment
Previše očekuješ od ljudi koji su duboko ubeđeni da su pravila prekršena i pljačka počela već time što je Novi Pazar u protokolu imao 11 igrača odnosno nula zamena.Nevezano za to, ja se iskreno nadam da Partizan neće osvojiti nijedan trofej ove sezone i da će sledećeg jula/avgusta biti eliminisan u prvom evropskom nastupu od Plovdiva ili Talina.
Pa oni su valjda pod blokadom i zabranom registracije novih igraca. Doveli su 10tak igraca iz Kule i oni bi trebalo da im cine tim, ali je problem sto ne mogu da ih registruju dok vazi zabrana FSSa. Nije bas da su oni samoinicijativno igrali sa 11igraca bez zamene :)Ovogodisnji start prvenstva je bez sumnje najbolji pokazatelj stanja u nasem fudbalu. Smehotres, los fudbal, lose sudjenje, namestanja, neregularnosti... sta nas tek ceka, ne moze ni da se zamisli. Saoptenja, pljuvanje, nove bruke, skandali... Edited by adasevic
Link to comment

jbteapsolutno treba kazniti, drasticno, jaja na oci i ne znam sta sve ne. potpuno saglasan. problem je u tome sto se to verovatno nece desiti iz jednostavnog razloga sto jahaci apokalipse jos nisu sjahali. meni ne smeta ni to zgrazavanje ogorcenih komsija i pravednih grobara, samo mi je smesno i preterano s obzirom da ova kradja nije prva, a niti poslednja.

Link to comment
Pa oni su valjda pod blokadom i zabranom registracije novih igraca. Doveli su 10tak igraca iz Kule i oni bi trebalo da im cine tim, ali je problem sto ne mogu da ih registruju dok vazi zabrana FSSa. Nije bas da su oni samoinicijativno igrali sa 11igraca bez zamene :)
Pa da, ali onda smo dobili dve teorije - jednu po kojoj će blokada/zabrana biti volšebno ukinuta koliko u ponedeljak (samo da prvo izađu sa omladincima na JNA) i drugu po kojoj utakmica nije mogla da počne ukoliko su imali samo 11 igrača u protokolu (ali je počela jer je Partizan sredio da tako bude).
Link to comment
Pa da, ali onda smo dobili dve teorije - jednu po kojoj će blokada/zabrana biti volšebno ukinuta koliko u ponedeljak (samo da prvo izađu sa omladincima na JNA) i drugu po kojoj utakmica nije mogla da počne ukoliko su imali samo 11 igrača u protokolu (ali je počela jer je Partizan sredio da tako bude).
A da im je dopušteno da registruju i ostale, odmah bi se pojavila teorija da je to Tole sredio da bi Pazar pustio Partizan, jer kako mogu da se igrači registruju ako su pod blokadom.
Link to comment

Kako je doslo do toga da klub koji ima 11 registrovanih igraca moze da bude licenciran za takmicenje?U sledecem kolu imaju igraca koji je suspendovan zbog crvenog kartona. Jel ce da izadju sa 10 igraca?Prvenstvo u kojem se takmici klub koji nema igrace ne moze biti regularno.

Link to comment

e da, jos jedna stvar mi je pala na pamet. ako je djole/tole/nadj ili whoever u dilu sa glavnim sudijom, jel onda covara u dilu sa linijskima nakon 2 gol-ofsajda partizanu? ili je moguce da su nam sudije jednostavno smehotresne? potpuno realna alternativa. ali recimo da se svakom sudiji apriori uckur olabavi kad god izadje da sudi utakmice partizana zato sto mu tole daje lebac nasusni, o tome pricamo ovde, jel' da? ja sam laik sto se tice sportske politike, ali ne vidim konstruktivne predloge. osim pominjanja sudbe klete, lomaca i majki - kako se ta situacija stvarno resava? i posle sajbera sajber, i posle toleta tole, meni se cini da nikakve tu pomoci nema dok se drzava ne izvuce iz ropstva kriminalu i sljamu. znaci ocekujem regularna prvenstva negde od 2050 nadalje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...