Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

mislim.već je evidentno da je rašović jedan običan miš poslušnik đure i mornara a uz to i nije neki vajni stručnjak. uprava je bukvalno nesmenljiva sve dok su tu SPS jahači apokalipse, dok je zvezda u nekom svom ludom tripu.kad je bal nek je maskenbal..

Edited by BlackGeorge
Link to comment
ja bih zivu ili batu djorica ako ce namo kosan. jesa je amater u toj grupi.
Mozda je manje elokventan od njih dvojice ali zato ima jedinstveni talenat da ne priznaje poraze posle utakmica, shto je itekako korisno (mnogo mocna stvar) ako se uzme u obzir trenutni roster koji mu je na raspolaganju ... Edited by Geograf
Link to comment
Bice da si nesto lose procitao ili lose shvatio. U mom postu nema nikakvog moralisanja niti stava "moje govno manje smrdi".
ja bih, na osnovu tvog pisanja ovde, rekao da si ti odabrao bandu i da je podrzavas, . nema ovde "ali vi ste gori, patite". ili podrzavas kriminal ili si protiv.inace, odusevljen sam koliko se brani ono sto se dogodilo. "pa nije prvi put, desava se to i zvezdi, a pogledajte slucajeve u inostranstu, i tamo se sudi svasta...". zabavno je, ko da se branko ruzic registrovao. Edited by kojot
Link to comment

A jbg, kapiram i njih (barem ovaj pristojniji deo) - nisu ljudi ništa krivi, a navijaju za koga navijaju i to je to. I meni je jako neprijatno što navijam za mafijašku udrugu pa navijam, šta ću, nisam valjda dovoljno principijalan, jebem li ga...neću da idem na tekme i dajem im pare, ali kad se zabodem kući ispred tv-a ne mogu protiv toga. Pa i ako se malo bave gimnastikom ili se prave slepi kod očiju to sigurno ne znači da podržavaju kriminalce, samo da su navijači kluba. Pa još kad kritika usledi sa druge, ništa bolje strane pa se to shvati kao provokacija...

Edited by bob loblaw
Link to comment

pa nije problem navijanje, navijam i ja uprkos cinjenici da znam da zvezda namesta utakmice kao da im je dzarovski predsednik. meni je samo smesno ovo "a sta su oni nama radili" skakanje.

Link to comment

I meni je i smešno i tužno što se priča uvek svede na to kad god mi ili oni napravimo neko sranje, umesto da se malo raširi slika...ali deo navijačkog folklora valjda, šta znam.

Link to comment

To "a šta su oni nama radili" je samo reakcija na to što se pojedinci pozivaju na nepravdu. Odgovor na ono klasično "drž'te lopova", ništa više.edit: mislim da je prosto teranje inata i podjebavanje gorepomenutih pojedinaca, ništa više. Pogotovo ako je u pitanju rsb*.* ekipa

Edited by copkillah
Link to comment

pokusavam da nadjem takve postove na topiku i ne ide mi. pre bih rekao da je ucitavanje i klasican "a sta su oni nama radili" odbrambeni refleks. opustite se, znamo se, pljackanje* fk partizanu nije strano, a ovo je drugi mega skandal u ovoj nedelji, dovoljno da se odrapi neka zestoka kazna. cekamo reakciju nadleznih.* - lose sam se izrazio, ovo nije pljacka, ovo je namestena utakmica, i novi pazar je ucestvovao u ovome. ocekujem zestoke kazne.

Edited by kojot
Link to comment

Niko ne brani ono što se dogodilo nego se reagovalo na onu barumbiju kako je snimak utakmice poslat u UEFA odnosno na sumanuta očekivanja da će UEFA na osnovu tog snimka (čak i ukoliko ga dobiju, a naravno da ga neće dobiti) nešto, kao, preduzeti.Ti zaista misliš da je krunski dokaz o višegodišnjem sudijskom navlačenju jedno blokiranje šuta ramenom nakon čega sudija izmišlja penal i crveni karton? Ako je tako onda su ti promakli neki daleko legendarniji momenti na Partizanovim utakmicama.

Link to comment
ja bih, na osnovu tvog pisanja ovde, rekao da si ti odabrao bandu i da je podrzavas, . nema ovde "ali vi ste gori, patite". ili podrzavas kriminal ili si protiv.
Sta da ti kazem, onda ni ti ne znas da citas. Kada na topiku o FK Crvena Zvezda budes video moje postove "aaa, kako vas nije sramota da za ovo navijate", "jadni ste", "nema gorih ljudi od navijaca Zvezde na ovom forumu" i slicno, onda ce to sto si napisao mozda imati nekog smisla. Posto toga nema, niti je ikada bilo, promasio si ceo fudbal. Napusavanje kurcem dokazanih patkometara, kojima su ovakvi dogadjaji dusevna hrana i jedini razlog obitavanja na PPP-u, nema veze sa podrzavanjem kriminala. Cudno mi je sto uopste moram tebi to da objasnjavam.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...