Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

A i ovi nasi™ mi nisu jasni, pravdaju se,iscudavaju, prestaju da navijaju, kao da je ovo prvi put da se ovako nesto desava. Nije i desavace se uvek. Mi i cigani cemo uvek biti povlasceni na racun drugih, sad nekad ce to biti vulgarna otimacina kako milion puta do sada, a nekad neka malo uvijenija i smekerskija varijanta, ali mali ce uvek najebati.
Jebem li ga..ja da uzivam u otimacinama ne mogu. Isuvise kradja,podmetanja, stelovanja necega za nekoga srecem u zivotu , vrlo cesto preko svojih ledja i imam tu dozu i razuma i empatije da ne mogu da se radujem necemu sto je namesteno na konto mojih a protiv nekih drugih, koji se manje ili vise trude za pozitivan ishod.Koliko je uopste razumno radovati se ovako stecenoj tituli ili bodovima..kada te to samo vodi do toga da te istamburaju neki Jermeni, pijani Irci ili ludi bugarski sumari ? Moj zivot ne upotpunjava nesreca i patnja komsijskih navijaca nego uspeh, pre svega zasluzen uspeh, tima za koji navijam. Ti uspesi su sve redji, Partizan igra sve gore..a meni je tesko da se pravim blesav..jebiga.
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa, osim Milosa koji na svet gleda ruzicastim djozlucima, ne bih rekao da ostalima takve stvari u sopstvenom taboru ne smetaju. dodji na nas topic, posto larsson nije tu ja cu ti posluziti vinjak i vidi sta se pise o FKCZ
Samo bi mi jo to trebalo. Pa ja i ovaj topik otvaram jednom u 10 dana. Prosto, veliki broj navijaca Zvezde na ovom forumu nema legitimitet i kredibilitet da se zgrazava nad Partizanovim svinjarijama, iz jednostavnog razloga sto nije principijelan i iskren. Ne smetaju njima svinajrije kao takve, nego su samo ozlojedjeni sto je njihov klub poslednjih godina u izvodjenju svinarija neuporedivo manje uspesan od rivala. Drugim recima, imas dve istovrsne bande, od kojih je jedna sposobnija u banditizmu od druge. To je cela istina. I sada pristalica nesposobnije bande uzdize sebe u moralne visine, optuzujuci nekog drugog sto podrzava bandu. Urnebesno koliko i licemereno. Pa, kada je vec tako, odnosno kada je domaci fudbal odavno unisten delovanjem uspesnih i neuspesnih bandi, daj bar onda da nadjem kakvo-takvo zadovoljstvo u dusevnoj patnji raznih Degenija, Muslina, Milosa, Pantelija i slicnih etickih gromada. Bolje je da takvi pate nego da likuju.
Link to comment

edit: @McCabekakvi bre spiskovi, kakve necasne namere, jes blesav :)ako ti se prave spiskovi prosto, filtriraj na "jadni ste" i eto... ja u stvari za vecinu ljudi i ne znam za koga uopste navijaju.i izvini, ostadoh ti sinoc duzan odgovor: mislim da sam sinoc prvi put u zivotu upotrebio izraz komsinica™, nisam ni znao da je nesto kao uvredljiv. mogu sasvim lako bez tog izraza ubuduce :)

Edited by aram
Link to comment
edit: @McCabekakvi bre spiskovi, kakve necasne namere, jes blesav :)ako ti se prave spiskovi prosto, filtriraj na "jadni ste" i eto... ja u stvari za vecinu ljudi i ne znam za koga uopste navijaju.i izvini, ostadoh ti sinoc duzan odgovor: mislim da sam sinoc prvi put u zivotu upotrebio izraz komsinica™, nisam ni znao da je nesto kao uvredljiv. mogu sasvim lako bez tog izraza ubuduce :)
hehe, lolo jedan. :D zanimljivo je ovo. pre bi trebalo da zbog razlike u godinama godina ja ovako razgovaram sa tobom, a ne obrnuto. elem, ne moraš da bataljuješ izraz. mene ne vređa. ali me fascinira da jedan ugledan forumaš sa dosta profilisanim osećajem za ispravno i pogrešno posegne za mizoginom terminologijom. ako ništa drugo, pitanje je stila. razumem da si popizdeo. forum je nečitljiv već mesecima unazad, i sam sam postao prostačina ali mi je neverovatno da si lenj za kvalitetnije od ovoga.
Link to comment
Samo bi mi jo to trebalo. Pa ja i ovaj topik otvaram jednom u 10 dana. Prosto, veliki broj navijaca Zvezde na ovom forumu nema legitimitet i kredibilitet da se zgrazava nad Partizanovim svinjarijama, iz jednostavnog razloga sto nije principijelan i iskren. Ne smetaju njima svinajrije kao takve, nego su samo ozlojedjeni sto je njihov klub poslednjih godina u izvodjenju svinarija neuporedivo manje uspesan od rivala. Drugim recima, imas dve istovrsne bande, od kojih je jedna sposobnija u banditizmu od druge. To je cela istina. I sada pristalica nesposobnije bande uzdize sebe u moralne visine, optuzujuci nekog drugog sto podrzava bandu. Urnebesno koliko i licemereno. Pa, kada je vec tako, odnosno kada je domaci fudbal odavno unisten delovanjem uspesnih i neuspesnih bandi, daj bar onda da nadjem kakvo-takvo zadovoljstvo u dusevnoj patnji raznih Degenija, Muslina, Milosa, Pantelija i slicnih etickih gromada. Bolje je da takvi pate nego da likuju.
Tvoje moralisanje je ispravnije od njihovog moralisanja. I mnogo manje djetinjasto. I nema nikakve veze s tvojim navijackim opredjeljenjem.
Link to comment
Tvoje moralisanje je ispravnije od njihovog moralisanja. I mnogo manje djetinjasto. I nema nikakve veze s tvojim navijackim opredjeljenjem.
Bice da si nesto lose procitao ili lose shvatio. U mom postu nema nikakvog moralisanja niti stava "moje govno manje smrdi".
Link to comment
Jebem li ga..ja da uzivam u otimacinama ne mogu. Isuvise kradja,podmetanja, stelovanja necega za nekoga srecem u zivotu , vrlo cesto preko svojih ledja i imam tu dozu i razuma i empatije da ne mogu da se radujem necemu sto je namesteno na konto mojih a protiv nekih drugih, koji se manje ili vise trude za pozitivan ishod.Koliko je uopste razumno radovati se ovako stecenoj tituli ili bodovima..kada te to samo vodi do toga da te istamburaju neki Jermeni, pijani Irci ili ludi bugarski sumari ? Moj zivot ne upotpunjava nesreca i patnja komsijskih navijaca nego uspeh, pre svega zasluzen uspeh, tima za koji navijam. Ti uspesi su sve redji, Partizan igra sve gore..a meni je tesko da se pravim blesav..jebiga.
Nije stvar u radovanju vec u zgrazavanju nad necim sto je nazalost odavno sistem funkcionisanja srpskog fudbala. To nije nesto sto je pocelo juce, na utakmici sa Pazarom, i ako bi se svi drzali principa pravde i moralnosti, odavno vise niko normalan ne bi navijao za partizan ( i cz), gledao utakmice ili piskarao o tome na forumima. Ali ipak stvarnost je nesto drugacija, i opet ce 99% ljudi peckati drugare cigane posle jojicevog gola u zadnjim minutima, radovati se busafinom promasaju u briselu i psovati nakon ispadanja od lude sume. Iako svi dobro znamo u kakvoj se kaljuzi nalazimo, i na kom jadnom nivou je nas fudbal . Ja se nisam sinoc radovao pobedi, i bilo mi je zao pazaraca koji su momacki i posteno odigrali utakmicu, ono sto mi je posle tog jada vratilo malo osmeh na lice, jeste patnja dokazanih sportsmena i ferplej igraca iz uprave naseg najsprskijeg, i onog dela zvezdinih navijaca koji ih podrzava u prici drzte lopova.
Link to comment

Pre koju godinu je bila situacija da je sudija svirao nepostojeci penal za Zvezdu, ista pobedila golom iz tog penala, na FKCZ topiku isli komentari "ahahahaha, sudija slepac, kako nije video da je XYZ samo lepo isfolirao, hvala na poklonu"... otud i cudjenje zasto sad ti isti ljudi ne mogu da prihvate da je sudija slepac i da zato nije video kako su igraci Partizana lepo isfolirali.

Link to comment
Jebem li ga..ja da uzivam u otimacinama ne mogu. Isuvise kradja,podmetanja, stelovanja necega za nekoga srecem u zivotu , vrlo cesto preko svojih ledja i imam tu dozu i razuma i empatije da ne mogu da se radujem necemu sto je namesteno na konto mojih a protiv nekih drugih, koji se manje ili vise trude za pozitivan ishod.Koliko je uopste razumno radovati se ovako stecenoj tituli ili bodovima..kada te to samo vodi do toga da te istamburaju neki Jermeni, pijani Irci ili ludi bugarski sumari ? Moj zivot ne upotpunjava nesreca i patnja komsijskih navijaca nego uspeh, pre svega zasluzen uspeh, tima za koji navijam.Ti uspesi su sve redji, Partizan igra sve gore..a meni je tesko da se pravim blesav..nastavim da navijam za klub koji ne pobeđuje jebiga.
Empatično-moralni grobar u susretu sa surovom istinom, rasplakaću se..Stvarno je dirljivo videti ove moralne ispade navijača topčiderskih blizanaca. Pa samo navijanje za ova dva kluba znači u startu izabrati klub pretplaćen na pobede, prva mesta, uvek najmanje meku, a često i otvorenu (pa i besramnu kao juče) sudijsku podršku, o političkoj da ne govorimo..Ovakve situacije kada istima postaje nemoguće dalje zavaravati sebe, pa smo u prilici da gledamo direktan prenos bacanja govana u ventilator, su jednostavno priceless.Ne znam da li me više iznenađuje količina lažne naivnosti, ili broj onih koje ni ovakve scene ne mogu naterati da pocrvene. Edited by Berger
Link to comment

Problem je u tome što svi isključujete mogućnost da neko prosto i dalje gleda i ide na tekme zato što to voli ili mu je uzbudljiv sam odlazak u onu masu ili ga podseća na detinjstvo ili nešto treće.Rasprava je sinoć krenula jer je kud u maglu napadnut zato što se raduje pobedi. Pa šta? Nek se raduje. Kupio čovek sezonsku. Oće da gleda golove. I da njegov klub pobedi. I ja sam otišao na obe zvezdine tekme. Verovatno ću ići i kad se režiranja ozvaniče. I meksičko rvanje je namešteno pa idu ljudi.U tom smislu je ova rasprava jako besmislena. A naročito rapsrave forumskih individua sa forumskim apstraktnim gomilama. Nema "jadni ste". Ima samo "jadan si". A i to je postalo sviranje kurcu.

Link to comment
Empatično-moralni grobar u susretu sa surovom istinom, rasplakaću se..Stvarno je dirljivo videti ove moralne ispade navijača topčiderskih blizanaca. Pa samo navijanje za ova dva kluba znači u startu izabrati klub pretplaćen na pobede, prva mesta, uvek najmanje meku, a često i otvorenu (pa i besramnu kao juče) sudijsku podršku, o političkoj da ne govorimo..Ovakve situacije kada istima postaje nemoguće dalje zavaravati sebe, pa smo u prilici da gledamo direktan prenos bacanja govana u ventilator, su jednostavno priceless.Ne znam da li me više iznenađuje količina lažne naivnosti, ili broj onih koje ni ovakve scene ne mogu naterati da pocrvene.
Ipak postoji nesto gore i od ostrascenih cigana i grobara - ozlojedjeni slaninari :lol:Jebote, postoji li neka oblast zivota, bilo koja, u kojoj vama Beograd i sve sto iz njega dolazi nece biti olicenje vaskolikog zla?
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...