Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

sad samo kontam kakve društvene posljedice može da izazove ovakva tekma, suđenje a koje je zapravo posljedica odnosa FSS prema Partizanu, Zvezdi a na drugoj strani svim ostalim klubovima. Kad su ljudi na ovom forumu, gdje smatram da su većina objektivni poznavaoci sporta, dovedeni do toga da iskazuju netrpeljivost jedni prema drugima i da se atmosfera usijala, šta tek onda očekivati kad se klipani sa dvije strane brda susretnu, ili kad neko od "velikana" ode u Novi Pazar. Nije to jedini razlog za sva navijačka sranja, ali jeste jedan od faktora (pa razmišljam imaju li ovi iz FSS išta u toj glavi, a posebno se serem na predstavnike područnih saveza koji se šlihtaju Tolu zarad karte za EP na štetu klubova koje predstavljaju) ali ja da sam navijač Novog Pazara, poslije ovakve utakmice, prilikom sledećeg dolaska Partizana (isto bi bilo i da se ovo desilo i sa CZ) i predstavnika FSS u crnom, gledao bih da se provedu tako da im se gaće tresu svaki sledeći put kad dolaze u goste. I to nema veze sa tim ko je koje vjere, nacije, već kad te neko ovako ponižava i krade, kako drugačije odgovoriti, sigurno ne cvijećem i burekom. Ali ispeglaće to Rasim, ionako je u oba upravna odbora. Jebeš nas sve koji se sekiramo radi ovoga.

Link to comment

ja iskreno sumnjam da se na kladjenju mogli zaraditi neke velike pare. u lokalu nisu, a online bi svaka veca uplata upalila crvenu lampicu. i pitanje je da li se primaju vece uplate na ove divlje lige.

Link to comment
cekaj, ti stvarno mislis da je ovo "kradja i ponizavanje", a ne dogovor dva timadve grupe krimosa kojima je zafalilo kesa?
Ma suštinski je potpuno nebitno, rezultat je isti, ali po mojoj nekoj logici da je čist dogovor u pitanju valjda bi ga odradili bez ovolikog brukanja... Edited by bob loblaw
Link to comment
@bobkako da ti kazem, nama nekako komsinica zabavnija :D
sve hoću da pitam, pa nikako... šta mu dođe insisitranje na "komšinici" ovde? razumem "zabranjene" po borči kad napišu grafit "naša komšinica je najlepša", to je onako žovijalno-mačistički, pa i duhovito obzirom na ulični milje. ali niste mi jasni vi sa foruma. ovog foruma.
Link to comment
cekaj, ti stvarno mislis da je ovo "kradja i ponizavanje", a ne dogovor dva timadve grupe krimosa kojima je zafalilo kesa?
Naravno, zato i rekoh ispeglaće Rasim, ali to ne znaju svi, ali radi dvije ekipice i njihovih sitnih jajarskih interesa (nema tu nekih velikih para, budimo realni) diže se nervoza, antagonizam, i onda imaš navijanja "Tekbir", "Alahu ekber", fakat da ostatak fudbalske Srbije ima osjećaj da su svi sem Beograda niža rasa, pa te antagonizme donesu na tribinu, pa krene politika... Ne kažem, nije ovo jedini razlog lošeg stanja našeg fudbala i lošeg stanja na tribinama, ali ni ne doprinosi poboljšanju stanja na stadionima, nego upravo suprotno. I oni normalni koji bi došli da gledaju fudbal i poprave sliku na tribinama, ne žele da ih neko pravi budalama, pa onda na stadionu i ostaju samo mandrili kojima je fudbal vrlo nisko na ljestvici prioriteta.
Link to comment
ja iskreno sumnjam da se na kladjenju mogli zaraditi neke velike pare. u lokalu nisu, a online bi svaka veca uplata upalila crvenu lampicu. i pitanje je da li se primaju vece uplate na ove divlje lige.
Sta smatras vecom uplatom?Moglo je par hiljada bez problema da se uplati na kladionicama na kojima ja igram sto znaci da je u Aziji moglo par desetina da se odigra sigurno. To je samo kladjenje uzivo. Za 'pre-match' prelaze i 7+ ti je dovoljno mnogo manje para posto su kvote ogromne.1 Pazar od ovakve jedne utakmice moze da sanira 1 dugove ne bi li protiv Zvezde sva pojacanja mogla da nastupe. Spajanje 1 ugodnog s korisnim.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...