Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa ja jebeno ne verujem sta sam do sad gledao... :mellow: Nakantace nas Radnicki u sledecem kolu, ako se opet ne svirne neki ovakav penal ili nesto slicno.
tragična igra, ali ne nešto što nije vidjeno protiv širaka ili ludogoreca nek se spremi ljubinko
Link to comment

Pa drugo poluvreme protiv Ludogoreca je bilo bar neki blaaaagi nagovestaj malo bolje igre. Ovo veceras je ne 1, nego 9 koraka unazad. Bajicu, Zajicu, braco Marinkovic, gde ste...

Link to comment
368069gol-luka-pazarf.jpg
Cist gol. Inace linijski sudija nas je gadno krao u prvom poluvremenu, sa nepostojecim opsajdima u veoma izglednim situacijama. Utakmica odlicna, sve sto fudbal moze da pruzi, golovi, preokreti, crveni kartoni, trcanje, borba... Mi igramo jako lose iispacemo od svajcaraca bez vecih problema, ostaje nada da ce tim rasti iz kola u kolo, i da ce veliki Alah, podariti snagu i dobro zdravlje nasem voljenom Toli.P.S. ko o cemu cigani o postenju...
Link to comment

Ma kakvi, tek cemo se sad naprimati golova kad je Ivanov otisao, covek nam je sam drzao odbranu. Ali nema veze, nadje se uvek pokoji nepostojeci penal ili nesvirani faul nad golmanom...

Link to comment

Sad sam gledo hajlajtse, usra se od smeja. :Hail:Da vas nema trebalo bi vas izmisliti, definitivno ste najzabavnija stvar u ovoj usranoj ligi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...