Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Ma znam, sve si u pravu (ali hvala u svakom slučaju na odličnom postu, nije nikad na odmet da ovako nešto stoji na forumu), ali malo maštam da kad bi neko kao razbio blizance, pošteno na terenu, da bi to eventualno moglo da posluži kao nekakav katalizator promena i početak kraja celog tog govnjivog sistema. Šanse su manje od mizernih, ali ne znam čemu više čovek da se nada....drugi tim nemam, a ovaj počinjem da mrzim sve intenzivnije. :(

Edited by bob loblaw
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

@harper leeapsolutno se slažem u svemu, sem u poslednjem pasusuja sam ove godine dao 4k dinara i svestan sam kome i za šta sam dao. ali isto tako se sećam i perioda kada klub za koji navijam nije bio preduzeće već ono što treba da bude, fudbalski klub i nadam se da ću dočekati opet taj dan.mene još uvek loži izlazak iz tunela na tribinu i trenutak kada prvi put vidim zeleni teren. jbg jače je od mene, ma kakve secikese i mufljuzi sedeli i upravljali tim klubom.

Link to comment
Ma znam, sve si u pravu (ali hvala u svakom slučaju na odličnom postu, nije nikad na odmet da ovako nešto stoji na forumu), ali malo maštam da kad bi neko kao razbio blizance, pošteno na terenu, da bi to eventualno moglo da posluži kao nekakav katalizator promena i početak kraja celog tog govnjivog sistema. Šanse su manje od mizernih, ali ne znam čemu više čovek da se nada....drugi tim nemam, a ovaj počinjem da mrzim sve intenzivnije. :(
Tesko. Mi smo mic po mic istrenirani da nam nista ne izgleda kao dovoljno dobar razlog za promene. Pa, Partizan ispade pre dve godine od Samrok Roversa, grupe irskih amatera koji se skupljaju dva puta nedeljno da zaliju trening pivom posle zavrsetka treninga. I sta se desilo upravi? Da ne pricam o prodatim utamicama kao sto je ona protiv Makabi Petah Tikve. Pre 30 godina bi grobari zapalili stadion da se tako nesto desi.Sto se navijaca tice, grobari su zabavljeni ratom dve grupe koje se bore za prevlast na jugu i beneficije. U Zvezdi je jos gore jer su njene navijacke grupe zajedno potpuno odustale od fudbala i uspostavile sistem dogovora u kojem ucestvuje 5 najvecih navijackih grupa i nema nikoga ko bi zastupao klub ili makar kritikovao upravu. Tek sinoc su "pederi sa istoka" prvi put ozbiljnije okrenuli ledja toj mantri sa severa i kola su se slomila na Milijasu umesto na ovim vampirima iz uprave, ali to ce tu i da se zavrsi, posto niko normalan ne ide da gleda ovo u sta se Zvezda pretvorila pa na sever, koji je dakle zabavljen samim sobom i svojim mafijaskim dilovima, otpada najveci deo publike.Jednostavno je ceo taj sistem zatvoren. Savez, uprave klubova, politicke stranke, sportski novinari, navijaci, menadzeri, svi imaju svoj udeo u plenu i drze se zajedno. Kad neko padne kao Terzic, jer je bio isuvise alav, otkinu ga kao kancer, puste niz vodu i nastave dalje. I kad neko zine, kao sto je svojevremeno uradio Savo Milosevic, ili ga zaplase i oteraju kao Piksija ili ga kupe. Taj isti Milosevic ti je trenutno direktor omladinskih selekcija u Srbiji, radi za coveka kojeg je javno na televiziji nazvao lopovom i stetocinom. Ne verujem da se tu ista moze uraditi. Nema ko.
Link to comment
Pa koji moj smo ga uzeli kad neće nigde da igra
To je nov recept za sprečavanje preplaćenih stranaca da otimaju od naše dece™. Lepo kupiš igrača koji ne može da igra ni u jednom takmičenju, i niko nema razloga da se buni.
Link to comment
Nula. Ove godine cemo videti. Nikad se niste zapitali kako tim koji toliko nadmocno izdominira ligom muke muci sa poluamaterima tipa Samrok ili krajnje sumnjivim Sirakom ?
Možda zbog toga što ligu većinom čine još veći amateri od Šamroka i još veći sumnjivci od Širaka, usled čega je prilično lako sakupljati pobede na kilo?Ovo što se trenutno dešava u Vojvodini je povremen/slučajan nalet inspiracije, kao kada Partizan izbaci Anderlehta ili se nekako progura pored Tromsa. Mimo toga, apsolutno svaki srpski FK, bez izuzetka, kandidat je za ispadanje od bilo kog evropskog protivnika u bilo kojoj fazi takmičenja. Tamburaće ih Vaduz, Sliema, Škendija, Široki, svi redom. Potpuno je nebitno da li im skor u SPS-SNS ligi iznosi 26-2-2 ili 10-15-5.
Link to comment

gotovo je oglodali su klub do koske, a mora se obezbediti 20 milki godišnje za budžetZemunelo ide pod hipoteku!- 2 mike od uefa i bazela, 750k od jovetića i još neka sića od manjih transfera+ rate od prodaje prošlih godina i 5 milki u najavi od prodaje srbotelija nisu dovoljne za funkcionisanjetm kluba već se mora uzeti bankarski kredit sa sigurno simpatičnom kamaticom

Vlada je delegaciji SD Partizan obećala pomoć oko sponzorstva javnih preduzeća, rešavanja pitanja poreskog duga KK u "zakonskim okvirima", ali i dve stvari u vezi sa fudbalskom sekcijom.Prva je rešenje spora o vlasništvu stadiona u Humskoj, a druga je, kako prenosi Beta pomoć u pronalaženju banke koja bi fudbalskom klubu dala kredit sa hipotekom sportskog centra Teletopik? Naredni dani pokazaće zbog kojih se razloga uprava Partizana obavezala na takav potez i zašto banke nisu želele da bez mešanja države pozajme novac crno-belima?
Link to comment

Sve je u suštini pod kontrolom. Kada se dugovi budu nagomilali do tačke gde više ni država partija ne može da pomogne, uslediće gašenje jednog pravnog lica i fuzija sa drugim pravnim licem uz promenu imena, nastaće FK Partizan Beograd i onda lepo sve iznova.A te banke, ako hipoteku budu procenile kao što su svojevremeno procenile™ vrednost JNA, bankrotiraće još brže nego što bi inače bankrotirale.

Link to comment
Sve je u suštini pod kontrolom. Kada se dugovi budu nagomilali do tačke gde više ni država partija ne može da pomogne, uslediće gašenje jednog pravnog lica i fuzija sa drugim pravnim licem uz promenu imena, nastaće FK Partizan Beograd i onda lepo sve iznova.A te banke, ako hipoteku budu procenile kao što su svojevremeno procenile™ vrednost JNA, bankrotiraće još brže nego što bi inače bankrotirale.
sp-dule-i-djura.jpg
Link to comment

Sve je jasno. Prethodnu sezonu, kao i 5 prethodnih, zavrsili smo u plusu, UEFA poslala dva miliona evra, igrace prodajemo i nudimo kao na pijaci belog roblja i onda taj prokleti nagomilani dug koji ce nas naterati na hipoteke i zaduzenja sa divljackim kamatama.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...