Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

objektivno, mnogo je lakse doci do lige evrope kroz ucesce u kvalifikacijama za ligu sampiona nego kroz direktne kvalifikacije za ligu evrope. uspeh u evropi partizana bi trebalo da se meri kroz uspeh u onom takmicenju u kome se kvalifikacije i pocnu. u tom slucaju taj uspeh i nije na nekom zavidnom nivou. to ne govori nista o tome kakav je onaj sa druge strane brda ni u pozitivnom ni u negativnom smislu. siguran sam, ne mogu da dokazem, da ni partizan ne bi video grupu lige evrope kada bi morao od pocetka da krene u kvalifikacije za nju.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam dobro, a stvarno nema potrebe ni da mi persiras.
http://youtu.be/iH1YlkjSxcMNisam persirao, nego sam vise pitao kakvo je stanje sa druge strane ? Koji su razlozi ranog ispadanja ili ne igranja Evrope uopste ?Kada sve saberes/oduzmes dodjemo na isto.Partizan ispada veci "krivac" jer ima i vece sanse da nesto i igra u Evropi . Zbog koeficijenta koji Partizan ima, zaslugom konstatnog igranja u Evropi ( verovatno cemo i ove sezone uspeti da dodjemo do grupne faze LE ) bar u prvih par kola dolazimo do "laksih" protivnika.Vojvodina ima veliku sansu ove sezone, i to bi bio ogroman uspeh ( grupna faza LE ). Kada je Zvezda poslednji put igrala grupnu fazu nekog takmicenja ? ( ovo ozbiljno pitam, bez namere da patkometrisem ).
Link to comment
Kada je Zvezda poslednji put igrala grupnu fazu nekog takmicenja ? ( ovo ozbiljno pitam, bez namere da patkometrisem ).
2007. U plej ofu za plasman u grupu LE nas je pogledala sreća onako kako inače vas gleda, pa smo prošli neke Poljake. I kasnije u grupi izgubili sve 4 tekme, onako kako obično i vi™ završite u grupi. Dakle, sve je to isto, ipak je u pravu Zli poručnik. Edited by Nikodije
Link to comment

Znam ja na sta si ti mislio kad si me pitao "Kako tam", nego ne znam zbog cega si pomislio da ces me tako zajebati ? Ja sam uvek bio Cigan nikad Delija, ako si na to pucao.

Link to comment

2007- sva 4 poraza u grupi- ali važnije je za naše apristrasne novinare da broje koliko je prošlo od zadnje pobede pfc u grupi, sada što niko drugi ne može da igra evropsku jesen nikom ništa- pfc ima najbolji koef. jer ga je i zaslužio izbacivanjem novog zamkax2, sportinga ili anderlehta (tako se kalio čelik -_- ) a onda je umeo i da iskoristi to da se ne oprašta od evrope protiv raznih žilina, temišvara ili tromzoa u 4 od 5 slučajeva u zadnjih 15 godina

Link to comment
- ali važnije je za naše apristrasne novinare da broje koliko je prošlo od zadnje pobede pfc u grupi,
Što da ne broje kada je to kuriozitetan podatak, a takvi podaci su uvek zanimljivi za novinare. :P
Link to comment
Nikada mi nije bila jasna ta opsjednutost navijača Zvezde Toletom i domaćim prvenstvom. Evo, uzmimo da ste vitm ti koji osvajaju domaće prvenstvo, imaju lakše protivnike u Evropi, ulaze u grupe i završavaju ih na poslednjim mjestima..šta bi se tačno promjenilo u odnosu na ovo kako je danas? Ako neko može da elaborira, bio bih zahvalan, jer se ista ova mantra o domaćem prvenstvu kao o nečem presudnom vrti godinama.Moje mišljenje je da su Partizan i Zvezda ista govna, imaju iste lopovske strukture na važnim mjestima koji davaju plebsu onoliko koliko je potrebno da bi oni ostali tu gdje jesu. S tom razlikom što je kod nas ta ljestvica nešto viša, i što to naši rade ipak malo bolje. A ako Zvezdi na utakmicu sa Černomorecom dođe 50.000 ljudi, to je za njih samo dokaz da su na pravom putu, i da ova politika vaćarenja može da se oteže u nedogled. Dok ima ovaca, biće i šišanja.
potpis
Link to comment
Znam ja na sta si ti mislio kad si me pitao "Kako tam", nego ne znam zbog cega si pomislio da ces me tako zajebati ? Ja sam uvek bio Cigan nikad Delija, ako si na to pucao.
Verovao ti meni ili ne, niti sam hteo da te zajebavam, niti bi potezao "ciganiju" na taj nacin, jednostavno u mom nekom zargonu kada zelim da vratim loptu na drugu stranu upitam " a vi kako te" :) posto sam iz tvog prvog odgovora zakljucio da to nisi shvatio , prilozio sam i sam video.Nema potrebe za nervozom, pozdrav :thumbsup:
Link to comment
Ove godine bice mi zao zbog Vojvodine, sto se olupine od kluba koja obitava sa druge strane brda tice, potpuno mi je svejedno da li ce ili nece uzeti tu titulu, posto ona nista ne menja.
Moja poslednja nada za nekakav dugoročni spas našeg klupskog fudbala je da se tako pojavi neko ko će na čisto sportsku priču da se izdigne iznad ovog mulja. Znači ništa tole, ništa prijateljske, ništa naše i vaše sudije i ostala sranja...da ćuti, smrdi, i samo teren i fudbal. Pa kad se dokaže da ipak MOŽE, i da je vrlo prosto, da vidimo šta dalje sa blizancima i ostalim govnima....nadam se da ova voša može da bude nešto najpribližnije tome, ali se plašim čak i da jeste da im se ne bi dozvolilo da uzmu titulu jer to sjebava ceo sistem™. U svakom slučaju mislim da će mi biti draže da oni uzmu titulu nego mi, i mislim da to potencijalno može biti u najboljem dugoročnom interesu zvezde, a i našeg fudbala...Znam, znam, ali mogu barem da maštam.... :(
Link to comment
Moja poslednja nada za nekakav dugoročni spas našeg klupskog fudbala je da se tako pojavi neko ko će na čisto sportsku priču da se izdigne iznad ovog mulja. Znači ništa tole, ništa prijateljske, ništa naše i vaše sudije i ostala sranja...da ćuti, smrdi, i samo teren i fudbal. Pa kad se dokaže da ipak MOŽE, i da je vrlo prosto, da vidimo šta dalje sa blizancima i ostalim govnima....nadam se da ova voša može da bude nešto najpribližnije tome, ali se plašim čak i da jeste da im se ne bi dozvolilo da uzmu titulu jer to sjebava ceo sistem™. U svakom slučaju mislim da će mi biti draže da oni uzmu titulu nego mi, i mislim da to potencijalno može biti u najboljem dugoročnom interesu zvezde, a i našeg fudbala...Znam, znam, ali mogu barem da maštam.... :(
Ima dosta sportskih prica u Srbiji ali ne vredi kad je sva olos skoncentrisana u Zvezdi i Partizanu, a oni diktiraju sudbinu srpskog fudbala zato sto uzivaju procentualno ogromnu podrsku u javnosti. Partizan je institucionalno blokirao svaku mogucu promenu na bolje preko svojih ljudi u fudbalskom savezu a Zvezda zauzima najveci prostor u medijima i javnosti i odatle diktira "fudbalsku" pricu. S obzirom da su sva moc i vecina para skoncentrisane u ta dva kluba, ostali (drugi klubovi, novinari, menadzeri, drugorazredni politicari) im se kace ili prilagodjavaju zbog svog udela u zaradi. Na zalost, nista se ne bi promenilo ni kad bi neko dekretom ukinuo Zvezdu i Partizan jer bi se govna samo prelila na druge klubove sa istim ciljem i istim namerama. Da Vojvodina ima neku podrsku od 25-30 procenata fudbalskih navijaca i uopste ljudi koji gledaju fudbal i imaju neko navijacko opredeljenje i ona bi bila steciste olosa taman koliko i beogradski blizanci.Nije tu uopste stvar u klubovima vec u kompletnoj infrastrukturi olosa, kriminalaca i diletanata koji su zajahali klubove i imaju milionske zarade od tog jahanja. Eno ti ga onaj Ruzic u Partizanu. Covek je dobio na upravljanje FK Partizan kao sto je Slavica Djukic-Dejanovic dobila ministarstvo zdravlja ili Mrkonjic ministarstvo cega god. Nema tu razlike u nacinu postavljenja, FK Partizan je partijski plen koliko i ovo ili ono ministarstvo. Isto vazi i za likove kao sto su Antic, Kokeza ili Toncev. Niko od njih nije tu da bi pomagao klubu vec je postavljen od strane sefova svojih stranaka da bi zaradio za sebe i za stranku. Novac koji se odliva iz klubova na nelegalan nacin je ogroman, iz Zvezde je nakon rasprodaje tima iz Barija i kad su nam uvedene sankcije izneto 43 miliona tadasnjih nemackih maraka. Koliko se iz Partizana danas iznosi saznacemo verovatno za nekih 20 godina, ako ikada saznamo. A ljudi se pitaju zasto Partizan sa toliko milionskih prodaja ne moze da formira iole krsten tim nego se krpi sa nekim poluigracima od par stotina hiljada. Partizan nema nista od tih prodaja, njemu pripada samo onoliko koliko je neophodno da se odrzava taj sistem za izvlacenje novca. Pa, taj Djuric koji je predsednik kluba za pola igraca Partizana ne zna ni kako se zovu, niti bi ih prepoznao da ih sretne na ulici.Krace receno, svako ko odlazi na stadion i daje pare tom smradu je ili neopevano glup ili mu je fudbal vazniji od toga sto ce ispasti glup. Zvezda i Partizan kao fudbalski klubovi ne postoje, to su preduzeca, to jest, udruzenja gradjana, koja sluze za pranje para. Sve ostalo je od drugorazrednog znacaja. Edited by harper lee
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...