Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Nula. Ove godine cemo videti. Nikad se niste zapitali kako tim koji toliko nadmocno izdominira ligom muke muci sa poluamaterima tipa Samrok ili krajnje sumnjivim Sirakom ?

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tako sto se ekipa razmontira na kraju sezone i pojaca u 5 do 12, obicno pred najvazniji mec ( revans treceg kola kvalifikacija ). Na kraju nekako doguramo do LE, ne krivi ali uvek duzni ;)A vi kako te ?

Link to comment

Na ruku ide i sistem takmičenja da se ne lažemo. Evo Partizan već 10 utakmica u Evropi ne zna za pobjedu, pa je opet imao evroutakmice do duboko u decembru.

Link to comment
Mozda zato sto je liga kojom dominira bedna?
Ja pak mislim da je debelo neregularna i da je potreban izrazito nekvalitetan rad da bi neko od vecitih pao ispod drugog mesta. Imali smo primer Zvezde pre par sezona, Partizan jos nije toliko failovao.
Link to comment
Dobro, uzmimo da je Evropa merilo. Koliko je domacih klubova u poslednji sest godina doguralo dalje od Partizana u Evropi?
Pa kad ste nekim čudom i dalje povlašteni u plej ofu za LE, pa vam stalno upadaju neke Žiline, Tunovi i slično, što može da se prođe, pa ih Partizan i prođe nekako. Al ako pogledaš realno, sve gde je Partizan mogao da ispadne, i ispadao je (Genk, Apolon, AEL, Ludogorec), a to je nivo klubova od kojeg i Zvezda i Vojvodina uglavnom ispdaju. Tako da ne bih rekao da je Evropa dokaz za bilo šta.
Link to comment
Na ruku ide i sistem takmičenja da se ne lažemo. Evo Partizan već 10 utakmica u Evropi ne zna za pobjedu, pa je opet imao evroutakmice do duboko u decembru.
to smo valjda apsolvirali, ne nameštamo samo u jsl nego i u evropi™ :s_p:
Link to comment
Tako da ne bih rekao da je Evropa dokaz za bilo šta.
Ne bih ni ja, ali je Aleksandar uveo u pricu, pa rekoh da proverimo kako stvari stoje.
Link to comment
Tako da ne bih rekao da je Evropa dokaz za bilo šta.
:isuse:pa dobro šta treba da bude dokaz ako nisu prvenstva i euro kupovi?nešto treće, subjektivni utisak?lepota u oku posmatrača?
Link to comment
Ne bih ni ja, ali je Aleksandar uveo u pricu, pa rekoh da proverimo kako stvari stoje.
I dalje stojim pri tome, zato mi je cudna disproporcija izmedju rezultata u JSL i Evropi. Partizan je taman toliko jaci od ostatka lige koliko da bude najredovniji ucesnik LE, sezonu od 26 pobeda 2 neresene i 2 poraza, mi je presmeno komentarisati, ako tu nikom nista nije sumnjivo onda ok.Disclaimer posto vidim da se okupljaju razni treskavci, ne mislim da je Zvezda zasluzila bilo koju od prethodnih 6 titula, jednostavno uspela je svaki put da se raspadne stepen vise od Partizana.
Link to comment
:isuse:pa dobro šta treba da bude dokaz ako nisu prvenstva i euro kupovi?nešto treće, subjektivni utisak?lepota u oku posmatrača?
Jedino merodavno su međusobni dueli ako ćemo da se nadgornjavamo ko je bolji, komšija ili komšinica, a tu Partizan jeste bio bolji poslednjih godina. titule u ovoj ligi ne bih zbrajao, a u Evropi se mahom svi brukaju, tako da to ne bih potezao kao argument za bilo šta, posebno ne za dokaz uspešnosti.
Link to comment

Nikada mi nije bila jasna ta opsjednutost navijača Zvezde Toletom i domaćim prvenstvom. Evo, uzmimo da ste vitm ti koji osvajaju domaće prvenstvo, imaju lakše protivnike u Evropi, ulaze u grupe i završavaju ih na poslednjim mjestima..šta bi se tačno promjenilo u odnosu na ovo kako je danas? Ako neko može da elaborira, bio bih zahvalan, jer se ista ova mantra o domaćem prvenstvu kao o nečem presudnom vrti godinama.Moje mišljenje je da su Partizan i Zvezda ista govna, imaju iste lopovske strukture na važnim mjestima koji davaju plebsu onoliko koliko je potrebno da bi oni ostali tu gdje jesu. S tom razlikom što je kod nas ta ljestvica nešto viša, i što to naši rade ipak malo bolje. A ako Zvezdi na utakmicu sa Černomorecom dođe 50.000 ljudi, to je za njih samo dokaz da su na pravom putu, i da ova politika vaćarenja može da se oteže u nedogled. Dok ima ovaca, biće i šišanja.

Link to comment
Evo, uzmimo da ste vitm ti koji osvajaju domaće prvenstvo, imaju lakše protivnike u Evropi, ulaze u grupe i završavaju ih na poslednjim mjestima..šta bi se tačno promjenilo u odnosu na ovo kako je danas?
Čekaj da prvo konačno uzmemo titulu, pa ćemo videti šta će se promeniti, iz ove perspektive pitanje je suviše hipotetičko. :D Edited by Nikodije
Link to comment

Cini mi se da sam negde ranije napisao da ne mislim da bi Zvezdina titula ista promenila ( svakako ne bi doprinela regularnosti, kako se to u pojedinim krugovima tvrdi ).

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...