Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sad u nedelju igraju protiv Luzerna, bas cu da odem da ih gledam. Slazem se za Vosu, oni bi trebalo da udju.Jbg, ako hoces u LE mora i da dobijes nekog, sta su nasi hteli da igraju protiv Temnic Lipe, Borca iz Bivolja...

Link to comment
Ladno smo u trecem sesiru ako prodjemo Tun. I to pri vrhu, pa ako ispadne 5 timova sa jacim koeficijentom eto nas i u drugom :isuse:
Tako vam i treba :isuse: Igrate najlosiji fudbal, cak i od Zvezde i Jagodine, imate najgore rezultate, nemate podrsku sa tribina, prodajete najbolje igrace u po cene... i opet imate sansu da budete povlasceni i to veoma nezasluzeno.Svaka cast!
Link to comment

navijači iz švice, jedno dno dostojno kimija™ i ekipice. kepu čoveka ne znam, nek se ne oseti prozvanim. ovo je moje iskustvo sa švicarskih fudbalskih terena.

Link to comment
Tako vam i treba :isuse:Igrate najlosiji fudbal, cak i od Zvezde i Jagodine, imate najgore rezultate, nemate podrsku sa tribina, prodajete najbolje igrace u po cene... i opet imate sansu da budete povlasceni i to veoma nezasluzeno.Svaka cast!
Pati.
Link to comment

Ovu tunjevinu bi trebalo da pojedemo za dorucak, ali cenim da cemo nakon 0:0 kuci u gostima uspeti da zavucemo jedan, taman dovoljan da prodjemo dalje.Ako ostane Mitar mozda cak i odigramo sa zgodidtkom u Beogradu.

Edited by crosman
Link to comment
navijači iz švice, jedno dno dostojno kimija™ i ekipice. kepu čoveka ne znam, nek se ne oseti prozvanim.ovo je moje iskustvo sa švicarskih fudbalskih terena.
taman posla! mislis na nase ljude ili svicere? nisam isao da gledam hor Mihinih decaka u St. Gallenu ali mogu misliti kakvi su bili nasija se nikad ne mesam sa stokom, jbg idem da gledam fudbal, 2 puta u zivotu sam gledao utakmicu sa dela gde su tzv. navijaci (iza gola)tako da cu i sada da idem na istok/zapad sigurno necu sa navijacima
Link to comment

da, mislio sam na st. galen i na naše navijače. pa kimara je za njih bečki đak.@miloštomislav tole karadžić-_-

Link to comment

to sam gledao na tv-u, videcemo kako ce biti protiv Thunaevo citam izjavu njihovog trenera hvali nas kako smo tipicna jugoslovenska skola fudbala, dobri fudbalski tehnicari, a stoji jos u najavi Schwieriges Los - veoma tezak protivnik, nisu svesni da za nas igraju vedete tipa SMarkovic, Luka, Ostoja, Scepa...a sto se tice navijaca, prvi komentar na vest :isuse::frust:http://www.fcthun.ch/de/News/Newsmeldung?newsid=635

Edited by kepa
Link to comment

Kada se zavrsava prelazni rok ?Hoce li biti jos pojacanja, ko umesto Ianova ? Sta je sa Stojkovicem ? Fofana ne igra Evropu, sto znaci da ako ode Mitrovic mi prakticno nemamo napadaca....

Link to comment

obradara nije loš, moći će da zameni ivanova, jbg. drugi će biti ostojić.veći problem će nam biti bekovi :isuse: a napad :isuse: :isuse:spasa nam nema

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...