Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nemam pojma da odgovorim na Vasiceva pitanja. Da li je kriva Verica, Montgomeri, pojma nemam. Ako moram da kazem, rekao bih oboje. Ali u jednom je u pravu: Ne vredi pricati o fudbalu. Prvo o obrazovanju, pa onda o sudstvu, policiji i skupstini, pa tek onda fudbal moze da dodje na red. Do tada, ako mi dete u drzavi Srbiji kaze da hoce da bude profesionalni fudbaler, reagovacu kao da mi kaze da hoce da bude profesionalni rasturac heroina.

Link to comment

Pa mozda bi nam trebao neko sa malo vecim mudima od Rasare, koji juri rezultat sa dva zadnja vezna i usamljenim mitrarom u spicu. Realno ako se ne okane tog prirucnika za picke, nece ni u Kini napraviti posao.

Link to comment

svejedno je da li će ostati rašović ili doći drulović. obojica će ispunjavati naređenje da šćepović mora da igra i tu od trenerskog autoriteta odmah u startu nema ništa.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

I pored svega mene i dalje zanima koga ćemo dobiti u žrebu, da li ćemo, kako ćemo :isuse:.Mogući protivnici (ako sam skontao onu tabelu na uefinom sajtu)JK Nõmme Kalju (EST)FC Thun (SUI)FC Pasching (AUT)FC Dinamo Tbilisi (GEO)FC Astra (ROU)FC Slovan Liberec (CZE)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...