Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Шта дај Васићу молим те? Наше друштво и држава су болесни а та болест се подржава споља преко контролисаних медија, новца којим се финансирају политичари и странке, нисмо ништа више уређени него Мали или Конго. Како да нам фудбал буде бољи кад људи који ведре и облаче у највећим клубовима су у контакту са шверцерима наркотика, инзнуђивачима, олошем свакоразинх фела, од који су неки тек про форме легализовали неке од својих активности. Успут ти који ведре и облаче нашим клубовима су премијер(и министар полиције истовремено) и министар војни чији култ полако почиње да достиже Кобин. Да не заборавим...постављени и контролисани од колонијалних вицекраљева(пардон амбасадора).Спорт не може да се излечи док је друштво болесно. Ко то не види наиван је или нешто друго (не мислим неинтилигентан да ме не схватиш погрешно). За крај ја нигде нисам поменуо аутократију, тога је у савременом српском друштву и превише.
kako ti ne dosadi. da, drustvo je bolesno jer je u prethodnom periodu imalo tiraniju nacionalista koji su hteli da ratuju sa celim svetom i, naravno, na kraju popusili. tokom tog perioda koristeni je i najveci ljudski sljam, koji je prozvan navijacima. oni su tada zgrnuli velike pare i stvorili svoje paraklupske organizacije. oni za obicne ljude predstavljaju mnogo veci problem nego jebeni ambasadori koji ti se svuda prividjaju.
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

kako ti ne dosadi. da, drustvo je bolesno jer je u prethodnom periodu imalo tiraniju nacionalista koji su hteli da ratuju sa celim svetom i, naravno, na kraju popusili. tokom tog perioda koristeni je i najveci ljudski sljam, koji je prozvan navijacima. oni su tada zgrnuli velike pare i stvorili svoje paraklupske organizacije. oni za obicne ljude predstavljaju mnogo veci problem nego jebeni ambasadori koji ti se svuda prividjaju.
Сигурно је да си у праву. :fantom:Млађан Динкић је на власти дуже него СМрад, коотролише економију и финансије 13 година без прекида. Демократе на овај или онај начи владају Београдом више од 15 година, а владу су контролисали макар 10 година.Што се тираније националиста тиче добро је да су они контролисали све новине, све радио станице, све недљнике. Сада је апсолутна слобода скоро налик оној из 1974-те, потпуно је свеједно које новине читаш или тв гледаш.Како да ми се не привиђају амбасадори кад нама екипа из Стејт Департмента указује™ да није време за изборе. То о томе где се састављају владе и сам знаш. То је све колонијална управа у Екваторијалној Африци. А ниједна колонијална управа није донела напредак.ниједна колонија никада није
Link to comment

jeste eto onog momka na splavu nije ubilo klupsko obezbedjenje nego bahati ambasadori. i to nije problem vec sujeta jednog vasica.brate, ako ti se ne svidja tiranija ambasadora, na ulicu covece. slozices se da je kukavicki gledati kako ti stranci unistavaju zemlju. nije u srpskoj tradiciji.

Link to comment
jeste eto onog momka na splavu nije ubilo klupsko obezbedjenje nego bahati ambasadori. i to nije problem vec sujeta jednog vasica.brate, ako ti se ne svidja tiranija ambasadora, na ulicu covece. slozices se da je kukavicki gledati kako ti stranci unistavaju zemlju. nije u srpskoj tradiciji.
Плашим се да ништа ниси схватио. Нити си прочитао ишта што сам написао. Ко треба да хапси и процесуира кривична дела као то на сплаву( немам појма о чему причаш)? Ко контролише те који то треба да ураде. Уколико успеш да одговориш на та питања, можда можемо да кренемо даље.
Link to comment
Плашим се да ништа ниси схватио. Нити си прочитао ишта што сам написао. Ко треба да хапси и процесуира кривична дела као то на сплаву( немам појма о чему причаш)? Ко контролише те који то треба да ураде. Уколико успеш да одговориш на та питања, можда можемо да кренемо даље.
Dragan Jočić? Vjerica Radeta? Vladan Glišić? Mladen Obradović? Miša Vacić? To su valjda te patriotske snage koje bi se obračunale sa huliganima, al' im ne daju zli ambasadori.
Link to comment
Kako se ne umoris deleci nam patriotske lekcije sa dalekog zapada ?
Не делим их, покушавам да разговарам.
Link to comment

Oh, well..Anyways, Ivan Andrić iz LDP na svom tviteru retvituje neke budaletine i sam tvituje da se Šćepoviću zabrani igranje za Partizan. On je neki huligan?

Link to comment
Oh, well..Anyways, Ivan Andrić iz LDP na svom tviteru retvituje neke budaletine i sam tvituje da se Šćepoviću zabrani igranje za Partizan. On je neki huligan?
Како је теби добро. :ziga:
Link to comment

Mhm. ;)Nego, Vasiću, nejak se braniš od ukazivanja na probleme u tvom logičkom zaključivanju. Ako budeš želeo da nastaviš da briljiraš moraćemo negde drugde.

Link to comment
Mhm. ;)Nego, Vasiću, nejak se braniš od ukazivanja na probleme u tvom logičkom zaključivanju. Ako budeš želeo da nastaviš da briljiraš moraćemo negde drugde.
Биће да је тако. :naughty:Слободно закажи место и време...
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...