Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Apsolutno je neophodno da ova kriminalna udruga prestane da osvaja bilo kakve trofeje. Što manji priliv novca, što skoriji bankrot, katanac, buldožer, dinamit, bilo šta... Za Partizan je bolje da ne postoji ili da eventualno postoji u beogradskoj zoni, nego da bude izvor prihoda najgorem šljamu koji hoda zemljom.

Link to comment

Evo i ja da kazem koju za TV Dnevnik ...Ozbiljni fudbalski klubovi planiraju mao vise u napred nego Partizan, kome je jedini dugorocan plan taj kako da se odrzi vladajuca garnitura. Za njihov uspeh u tome zasluzna je i raspala Zvezda te i tih 6 titula za redom. A nije da nije bilo prilike da malo odskocimo, cak sam u jednom trenutku bio zavaran da se kod nas eto nesto ozbiljno radi i planira. Nakon toga usledile su promene trenera koji nisu zeleli da preuzmu odgovornost ( koja i nije bila na njima ) zbog katastrofalnih prelaznih rokova, pilicarenja, cekanja do kraja prelaznog roka i uvek u toku samih kvalifikacija da se dovedu kakva-takva pojacanja. Rece Djuric skoro - " Pa i veliki dovode igrace u 5 do 12 "...jeste, dovode se bombe prelaznih rokova, dok je ekipa vec odavno skockana i u punom takicarskom pogonu. Kod nas se evo vec trecu sezonu odbrana razmontirava u toku samih kvalifikacija, a ako nas u*sere neki protivnik sa kvalitetnim jefitnim igracem onda se nasa "skauting" sluzba aktivira.Da ima imalo ozbiljnosti i planskog rada, okosnica ekipe za evropska takmicanja bi bila skockana vec u prethodnom zimskom roku, sa jasnim stavom i ciljem sta moze a sta ne moze da se proda. To se zove ozbiljan fudbalski klub. Mi ovakvi u Evropi nemamo sta da trazimo, tj. Liga Sampiona moze da bude iskljucio izuzetak a nikako pravilo. A cini se da je nikada lakse doci do nje. Izgleda da nas samo moze spasiti Zvezdina titula :ph34r: pa da konacno pustimo govna niz vodu.

Edited by crosman
Link to comment
pa da konacno pustimo govna niz vodu.
A kako to da se uradi..jedini nacin da odu je da sami podnesu ostavke..ili da drzava uhapsi mutavog. Mada..i da njega skolne, ne sumnjam da ce neki jednako cedan lik zasesti na mesto sefa. Takvi su nam privrednici..elita..jedino neko iz takvog miljea moze na celo kluba. Pa zar nije onaj Bogicevic hteo da skine Djuru..i sada se vidi da je on jos zaduzeniji. Ne vidim nacin za spas..efikasno resenje je ignorisati FK.
Link to comment
A kako to da se uradi..
Privatizacija. Ako ne privatizacija onda videti pod "Dinamo Zagreb". Znam da za tako nesto treba imati ozbiljniju drzavu, ali ako se krecemo ka EU valjda ce se stvari konacno promeniti.
Link to comment

I ja opet moram da se vratim na pricu o profilu nasih privrednika..problemu oko toga ciji je stadion..problemu sa navijacima. Ko bi iole normalan uzeo klub poput Partizana.

Link to comment
Privatizacija. Ako ne privatizacija onda videti pod "Dinamo Zagreb". Znam da za tako nesto treba imati ozbiljniju drzavu, ali ako se krecemo ka EU valjda ce se stvari konacno promeniti.
Погледај колико су Бугарска и Румунија нормалне државе, колико тамо има корупције и да ли се ишта променило.
I ja opet moram da se vratim na pricu o profilu nasih privrednika..problemu oko toga ciji je stadion..problemu sa navijacima. Ko bi iole normalan uzeo klub poput Partizana.
Фудбал је само једна од слика канала у коме смо као држава и народ. Озбиљан први корак би био да будемо слободни да нам амбасадори не састављају владе, не финансирају странке, не смењују официре...Ми смо на нивоу француских бивших колонија у Африци па нам је и клупски фудбал такав...
Link to comment

samo jos fali anduril da kaze da bi se sve resilo kada bi se i igracima i navijacima podelilo oruzje :)ju, pisem na sportu. oprostite, dovidjenja!

Link to comment
Daj Vasiću, molim te. Sad mi potanko objasni kako bi se to izvelo kad zavedemo autarkiju da bi sva zloupotreba usportu nestala.
Шта дај Васићу молим те? Наше друштво и држава су болесни а та болест се подржава споља преко контролисаних медија, новца којим се финансирају политичари и странке, нисмо ништа више уређени него Мали или Конго. Како да нам фудбал буде бољи кад људи који ведре и облаче у највећим клубовима су у контакту са шверцерима наркотика, инзнуђивачима, олошем свакоразинх фела, од који су неки тек про форме легализовали неке од својих активности. Успут ти који ведре и облаче нашим клубовима су премијер(и министар полиције истовремено) и министар војни чији култ полако почиње да достиже Кобин. Да не заборавим...постављени и контролисани од колонијалних вицекраљева(пардон амбасадора).Спорт не може да се излечи док је друштво болесно. Ко то не види наиван је или нешто друго (не мислим неинтилигентан да ме не схватиш погрешно). За крај ја нигде нисам поменуо аутократију, тога је у савременом српском друштву и превише.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...