Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nego, jel postoji šansa da ovu štetočinu pošaljemo u Tasmaniju, da nam ne poubija i ono malo najboljih igrača koje imamo?40ostojic-275x275.jpgRamadani, mamuliti***dati***!!!

Link to comment

Ljudi ok prezvakali smo temu oko kimare i scepe, krimosa i fudbala, nego, je l realna prica da je onaj retard Ostojic ubio Lukaca? Cuo sam coveka kako vice moja, al ne zaleteo se ostoja ko konjina raspala... I je l su ti ligamenti ono sto je Bertans sjebao pa nece imati ko trojku da nam ubode u sledecih 6-9 meseci? Jebeni ostojic usta ga bolela, pederi ga mazili...

Link to comment
I je l su ti ligamenti ono sto je Bertans sjebao pa nece imati ko trojku da nam ubode u sledecih 6-9 meseci?
Jesu. Što je najgore, retard mu ušo glavom u koleno i nije mu ništa.A i Mitrara sad ne može da šeta svoju primljen na infektivno zurku. Edited by Blueberry
Link to comment
Nego, jel postoji šansa da ovu štetočinu pošaljemo u Tasmaniju, da nam ne poubija i ono malo najboljih igrača koje imamo?40ostojic-275x275.jpgRamadani, mamuliti***dati***!!!
ne zna se ko je veća štetočina od njih dvojice.
Link to comment
Jesu. Što je najgore, retard mu ušo glavom u koleno i nije mu ništa.A i Mitrara sad ne može da šeta svoju primljen na infektivno zurku.
Meni se iskreno čini da je Lukač sredio ligamente pri padu nakon sudara. Doduče, činilo mi se i da će Ostojić nakon onog udarca proći kao Altobeli na Marakani. Očigledno ima tvrdu glavu.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...