Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hvala. Ima nas 60 samo. :(
Budimo realni, grupu si nazvala Podrska Scepovicu. Sigurno je da je vecina protiv ovoga sto se desilo sada ali ljudima koji udju u grupu na profilu ce nedeljama stajati da podrzavaju Scepovica. Malo ljudi je spremno na takvu zrtvu :DInace, malopre sam odgledao deo danasnjeg KZN-a. Nadj je jos jednom pokazao kakva je slina. Kurci se nad novinarima, deli im lekcije a kad se pomene Alkatraz pretvara se u pudlicu. Tipicna kukavica i sisa. Kao oni dzibercici sto se po skolama izivljavaju nad slabijima a pred jacima masu repicem... Gadi mi se, slina!
Link to comment
Budimo realni, grupu si nazvala Podrska Scepovicu. Sigurno je da je vecina protiv ovoga sto se desilo sada ali ljudima koji udju u grupu na profilu ce nedeljama stajati da podrzavaju Scepovica. Malo ljudi je spremno na takvu zrtvu :D
.
Link to comment
.
+1toliko ga mrzim da jednostavno ne mogu to da lajkujem. bez obzira što onog kriminalca kimija mrzim još više.a iz ovog slučaja vidi se da nismo mnogo odmakli od 90-tih..
Link to comment
Nije to govno..to se samo neko posrao..a vi niste dobro videli i zato nemojte verovati svojim ocima nego namapizde..sise..beskicmenjaci
Meni je ova konferencija za stampu jos gnusnija nego ono skidanje trake juce. Strasno.
pratim partizan od 1985. godine, uživao sam kad smo pobedili osijek sa 6:2, gutao sam knedle kad smo gubili od kroacije 5:0 i penale sa petah tikvom.ALI OVO JE BEZ PREMCA, NAJJADNIJA STVAR KOJA SE DESILA MOM KLUBU. A SAD MRŠ I NIKAD VIŠE NEĆU KROČITI NA STADION DOK BAGRA NE ODE
Link to comment
Pravda za Scepovica?
za šćepakadabru ffs!! I da ispod piše zvaničan fan club Marka Šćepovića popularnog Šćepakadabre....i da se meni da da budem precednik istog......pa i da lajkujem!
Link to comment

Imamo 66 ljudi. Pa ja na tviteru imam više! :(Ako neko želi admin prava i da dopisuje, nek mi se javi. Mada, mogla bih Filpketa da uključim. :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...