Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Jebem ti govnjivu drzavu. Pa, ovo se resava tako sto organizujes Vartolomejsku™ noc za stotinak najzapaljenijih sa severa i juga, strpas u mardelj.. Ali, tako je to kad momci sa sipke dobiju neke sluzbene ™ nadleznostiNevidjena sramota.
Биће да је то највећи проблем Србије.
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Биће да је то највећи проблем Србије.
jedan od vecih, nabedjena nacionalisticko narkomanska stoka koja misli da poseduje drzavu
Link to comment
Pa ovo je više nusprodukt onoga što nam se dešava, ali je dobar indikator.
Тачно...али о озбиљним стварима сећути
jedan od vecih, nabedjena nacionalisticko narkomanska stoka koja misli da poseduje drzavu
Сигурно да је то... :fantom: Не контролишу их уопште премијер ( у исто време министар полиције) и најмоћнији човек Србије, главни капо у конц-логору званом Србистан
Link to comment
Биће да је то највећи проблем Србије.
Neka je i najmanji problem ali neka se resava. Taman fino, posto je problem mali lakse ce se i resiti.
Link to comment
Тачно...али о озбиљним стварима сећутиСигурно да је то... :fantom: Не контролишу их уопште премијер ( у исто време министар полиције) и најмоћнији човек Србије, главни капо у конц-логору званом Србистан
to sto su premijer i najmocniji covek u dilu sa njima potvrdjuje da je to jedan od najvecih problema srbije.
Link to comment

problem je možda bio mali pre desetak godina, ali je u međuvremenu narastao i metastazirao. nekome očito u međuvremenu nije bilo u interesu da se problem rešava, kao što nije još uvek. zatrebaće opet blokada nekog graničnog prelaza, treba da se kontroliše prodaja narkotika, sve u svemu prljave poslove treba neko da obavlja.da bi se problem rešio, treba da se promeni sistem. 06.10.™

Link to comment

Fofana uzeo broj10 :lol: Svaka cast decku ali valjda ima neko zasluzniji u Partizanu da nosi broj 10 Samo zbpg simbolikeSent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Edited by Milosh76
Link to comment

I ja u grupi Mau.Inaćče ovaj ćelavi koji stoji i mirno i posmatra situaciju je ustvari pandur koji je zadužen za saradnju navijača i kluba. Divno obavlja posao.Nađ se ogradio, Vuk se danas prilično jadno ogradio rečenicom da je traka na Šćepinoj ruci završila spontano, a ne zato što je on to odredio, niko iza ovog mučenika nije stao da ga zaštiti.Apsurdno je očekivati da on sam nešto preduzme. Želim mu da ode što pre. Ne kao navijač Partizana.

Link to comment
Fofana uzeo broj10 :lol: Svaka cast decku ali valjda ima neko zasluzniji u Partizanu da nosi broj 10 Samo zbpg simbolikeSent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
bio je slobodan, pa ga je uzeo ovaj dokazani nemač pojma, šta da se radi kada su pantić i živković azahvalni i neće da igraju za 1000€ mesečno kao ostala naša deca iz 2 najbolje škole fudbala u evropi- zbog simbolike i nagoveštaja nekog talenta 10 je sledovala pantiću
Link to comment
I ja u grupi Mau.Inaćče ovaj ćelavi koji stoji i mirno i posmatra situaciju je ustvari pandur koji je zadužen za saradnju navijača i kluba. Divno obavlja posao.Nađ se ogradio, Vuk se danas prilično jadno ogradio rečenicom da je traka na Šćepinoj ruci završila spontano, a ne zato što je on to odredio, niko iza ovog mučenika nije stao da ga zaštiti.Apsurdno je očekivati da on sam nešto preduzme. Želim mu da ode što pre. Ne kao navijač Partizana.
Ja se sve vreme pitam ko je taj ćelavi. Dno dna. Potpis za tvoj poslednji red.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...