Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koliko god se Scepovic poseravao po klubu igrama i zalaganjem..toliko se sada klub posrao po njemu time sto ga je prinudio da se pred kamerama pravi da nista nije bilo. Neka se svi coporativno teraju u kurac..sa posebnim uzivanjem praticu kako se zajedno srozavaju iz sezone u sezonu..sve dok se ovde ne pojavi neki tim van vecitih koji ce osvojiti titulu, ustoliciti se na mestu lidera lige i poslati oba govnjiva udruzenja kvazi sportista u sredinu lige.

Link to comment
jezivocekaj, "gospodin" vucic obecavao nesto kimiju?! ja sam mislio da su novine nesto pogresno prenele, a on se izgleda stvarno sastajao sa njima.
pa da, mi smo ocito u mnooooogo vecoj banani nego sto mislimo.verovatno je sastanak tekao kao ova konferencija za stampu.psali vrh mi je kad kaze da on posle svake tekme preskace ogradu da pospremi i pokupi rekvizite.pajalica, usisivac i ribaca cetka.
Link to comment

Jebem ti govnjivu drzavu. Pa, ovo se resava tako sto organizujes Vartolomejsku™ noc za stotinak najzapaljenijih sa severa i juga, strpas u mardelj.. Ali, tako je to kad momci sa sipke dobiju neke sluzbene ™ nadleznostiNevidjena sramota.

Link to comment
Body language govori više od reči...
Pa ono, i ovaj je bio poprilicno nervozan. I na ovoj slici ima prekrstene ruke, u defanzivnu pozu.
Link to comment

Na stranu njihove fudbalske kvalitete ali po scepovicima stvarno sere ko stigne. Zar nisu ono Sladjanu tesko pretili iz uprave kad je jedan od juiora trebao da potpise za zvezdu? Ako neznaju juniori, trebao je on vec onda da shvati kao otac koliko je sati i da nadje juniorima bilo kakav angazman vani.A sto se tice Marka, stvarno mi ga je zao, covjek nema apsolutno nikakvu kontrolu nad svojim zivotom, bez ikakve zelje postao je projekt menadjerskih kombinacija, a eto sad je dozivio i da mora sudjelovati u tragicnim igrokazima individue koja nema sto traziti ne na sportskim stadionima nego i u drustvu u cjelini.

Link to comment

Mene zanima kako izgleda dogovor za vidjanje sa Vucicem. Da li on kontaktira njih preko Savije ili oni zovu kabinet pa zakazu? Gde li se nadju? Kako se istrpe?

Link to comment

Sasvim je za očekivati da kad za par nedelja vatrena ekipa sa tribina počne da baca banane po Đembi2 i majmunski arlauče, da Nađ izađe i kaže da nema šta da kaže te da je on sa ponosom jeo banane u svoje vreme

Link to comment

"Sve ste pogresno protumacili, stvara se pogresna slika da ja imam neke veze sa ovim lesom koji su u nasu svetinju u Humskoj upravo doneli iz mrtvacnice... ako je vama hajlajt da sam ja vidjen sa pokojnim Scepovicem par minuta pre nego sto su se zaculi hici, da su me videli kako se udaljavam sa pistoljem u ruci, da sam okupljenima u kaficu mog ortaka pricao kako sam ga upucao onda nesto nije u redu sa ovom zemljom."

Link to comment
Mene zanima kako izgleda dogovor za vidjanje sa Vucicem. Da li on kontaktira njih preko Savije ili oni zovu kabinet pa zakazu? Gde li se nadju? Kako se istrpe?
to služba zakazuje@šćepani trunku empatije ne gajim prema njemu u slučaju, naravno kao ni prema drugoj strani. svi su produkt iste fabrike™. jadnost kao takva.mnogo mi je veće dno kada drugi čovek kluba gađa navijače polupraznim flašama vode. pri tome ne mislim na navijače™ nego na navijače kakvih ima i na ovom forumu sa obe strane.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...