Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Valjda nije daleko dan kada cemo citati "U 65 minutu utakmice doslo je do incidenta, kada su navijaci Jojic, Ninkovic i Aksentijevic preskocili ogradu i krenuli ka treneru Alkatraza Milosu Radosavljevicu. Srecom, obezbedjenje je brzo reagovalo i sprecilo eskalaciju sukoba. Veciti derbi Alkatraz - Ultras pratilo je..."

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tradicionalno prijateljski mu skinuo traku. Zaista smo govna, jer ce da se predje preko ovoga kao nista, a Kimi ce i dalje da vaspita igrace. Nadj je govno sasrano jer je cekao da vidi sta ce prvo kimi da kaze.

Link to comment
Koliko sam samo promenio misljenje o Nadju od vremena kada je bio igrac do sada kada je svacija vasarska kurva. Muva podguzna
Taj čovek je od vajkada bio simbol idiotizma, primitivizma i nesportskog ponašanja.Ja znam da kod nekih navijača to bilo cool, nadam se da nisi jedan od njih. O ovoj kzš ne znam šta bih rekao sem da mi se povraća. Toliko je sve jadno, da skoro da sam lajkovao mauin page. :P
Link to comment
Ovako iz glave mogu da se setim bar desetak ovakvih situacija koje je promasio 1 Darko Pancev, sinonim za kvalitetnu realizaciju. Desava se. Jebi ga, sad kad vidim sta se sve izdesavalo posle meca bas mi je krivo sto golman nije pao za sekundu ranije i sto ova lopta nije usla.
Ne sporim da se dešava i boljim igračima, ali se Šćepinju dešava prečesto da bi podveli pod slučajnost.
Link to comment
meni najsmesnije u celom tom cemeru kad krmi™ u povratku stigne do ograde i shvati da nece moci da se uzvere nazad medj ostale razdragane mandrile. :lolol:
+1000 :lolol:
Link to comment
Ne sporim da se dešava i boljim igračima, ali se Šćepinju dešava prečesto da bi podveli pod slučajnost.
Ne ulazim u to kakav je Scepovic igrac, nisam ni gledao utakmicu, samo kazem da je u ovoj situaciji odigrao onako kako bi odigrao svaki centarfor na svetu koji zna da igra fudbal. Falilo je desetak centimetara da da veoma lep gol ali prosto nije imao ni srece ni koncentracije kod suta. S obzirom na kakvom je glasu kod navijaca mene zapravo ne bi zacudilo da je nabio tu loptu "Kasalica style" i prebacio stadion, ovako nema razloga da se toliko pise o tom promasaju kao nekom epskom fejlu. Kod centarfora jako puno zavisi od samopouzdanja kakav ce sut uputiti kad se vreme stisne na taj delic sekunde kod suta, a Scepovicu je iz poznatih razloga samopouzdanje na nuli.S druge strane, imas primer mnogo hvaljenog Mitrovica koji je u finalu U-19 kod postignutog gola zajebao cistu situaciju losim prijemom i umesto da sam da gol iz ciste situacije posle greske odbrane morao je da se vadi asistencijom, koja je prilicno volsebno prosla izmedju tri francuska igraca. Da nije prosla svi bismo se hvatali za glavu zbog tog kukavnog prijema nedostojnog profesionalnog igraca. Male stvari mogu da naprave veliku razliku ponekad. Edited by harper lee
Link to comment

Pa sigurno, publika je jedan naš 12. igrač, i prirodno sam osećao... Osim toga, jutros sam se probudio sa konjskom glavom u krevetu.

Link to comment
Ne pamtim da sam video da je ijedan klub ikad dozvolio ovakvo omaložavanje vlastitog igrača. Čak je i prostor za greh obezbedio.
očito slabo pratiš fuzbal u srbiji, folklor koji se odomaćivao poslednjih desetak godina. samo je pitanje vremena kada će virus stići i u ns. valjda kad podele teritorije.no potpisali smo jedno kvalitetno deblo. fofanara je crno beli :isuse:
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...