Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

"Nisam ja agresivno skidao traku, mi smo prevashodno drugari, to nije bio agresivan gest, ja posle svake utakmice siđem na teren zbog koreografije. Ne znam zašto se diže fama, jer čin nije bio nasilan. Nisam mu skinuo traku, on je meni dao"
Osetio sam obavezu da mu dam traku, oni su naš 12. igrač i prašina se podigla ni oko čega...
:puke: au gadosti. pu, jebote.
Link to comment

daj da se ugasimo, sugavi stadion da se sravni sa zemljom. Pa za 5-10 godina lagano sve iz pocetka, nece biti para pa ce i bagra da se razidje...jel ovaj navijao za Zvezdu, pa je pre par godina presao da navija za Partizan?

Link to comment
Mada, sa druge strane - niko više ne brine oko toga što smo ispali od Bugara :thumbsup: .
Kazem ja..mag marketinga..sve je ovo smisljeno unapred kako bi se skrenula paznja :)
Link to comment
ukinite profesionalni fudbal u Srbiji, molim vas, koga god, ovo je jezivo...
nije fudbal kriv, nego Srbija. trebalo bi nekako ukinuti Srbiju u fudbalu Edited by Lezilebovich
Link to comment
nije fudbal kriv, nego Srbija. trebalo bi nekako ukinuti Srbiju u fudbalu
profesionalni ili "profesionalni" fudbal. daleko bilo da treba ukinuti igru kao takvu.
Link to comment
daj da se ugasimo, sugavi stadion da se sravni sa zemljom. Pa za 5-10 godina lagano sve iz pocetka, nece biti para pa ce i bagra da se razidje...jel ovaj navijao za Zvezdu, pa je pre par godina presao da navija za Partizan?
NIje. Ovaj je ugledni mladic koji od malena navija za Partizan. Onaj preletac je sa Ivicin veceri slavlja kada je postao premijer, a zove se Aleksadnar Vavic.Eto, Scepa se izvinio sto mu je Kimi skidao traku, sad mogu da nastave da se druze...
Link to comment
Nisam gledao utakmicu i ne znam sta je Scepovic igrao ali video sam taj promasaj i moj je zakljucak da je Scepovic sve uradio kako treba. Utrcao je na vreme, odlicno primio i sebi izbacio for kontra nogom i rezonski sutnuo na kontra stranu u odnosu na pravac svog kretanja, jer tu svaki golman krece u pravac kretanja napadaca da skrati ugao. Sutnuo je malo blize golmanu, ovoga je lopta manje-vise slucajno pogodila i to je to. Za savrsenu realizaciju u tim situacijama je potrebno dosta samopouzdanja kojeg ne moze imati igrac kojem se, koliko cujem, zvizdalo od trenutka kad je usao na teren. Decko prosto nije imao srece.
Pa, nije. Prosto, normalan špic iz takve situacije mora da da gol. Ili, barem može da mu se desi da promaši jednom u 10 slučajeva, a čini mi se da Slađanov mali nema taj procenat realizacije. Sa druge strane, Falji, Siniša i štatijaznamkosvene mu čine medveđu uslugu tim nasilnim guranjem u 11 u Partizanu i repstaciji. Prekjuče su ga prodavali na Limundu, juče mu skidali traku a danas-sutra će neka dileja da ga izubija...
Link to comment
Pa, nije. Prosto, normalan špic iz takve situacije mora da da gol. Ili, barem može da mu se desi da promaši jednom u 10 slučajeva, a čini mi se da Slađanov mali nema taj procenat realizacije. Sa druge strane, Falji, Siniša i štatijaznamkosvene mu čine medveđu uslugu tim nasilnim guranjem u 11 u Partizanu i repstaciji. Prekjuče su ga prodavali na Limundu, juče mu skidali traku a danas-sutra će neka dileja da ga izubija...
Ovako iz glave mogu da se setim bar desetak ovakvih situacija koje je promasio 1 Darko Pancev, sinonim za kvalitetnu realizaciju. Desava se. Jebi ga, sad kad vidim sta se sve izdesavalo posle meca bas mi je krivo sto golman nije pao za sekundu ranije i sto ova lopta nije usla.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...