Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Nije to govno..to se samo neko posrao..a vi niste dobro videli i zato nemojte verovati svojim ocima nego namapizde..sise..beskicmenjaci
pa da, i bris taton je osetio obavezu da skoci naglovacke u ambis, a dzamija obavezu da bukne...
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Iskreno, mene zanima šta bi bilo da neki navijač™ naleti na nekog nadrkanog fudbalera, recimo onog Martinovića što je došao u Zvezdu ili tako nekog lika koji se već mlatio sa sličnim primercima.
Mislim da bih dao godinu dana života da prisustvujem sceni gde neki takav ipresavija govno i ugazi ga u travau (ili tartan).
367201_radisavljevicscepovic1_f.jpg?ver=1375876056
Ovo je jedna od najtužnijih slika koje sam u životu video. Beskrajno mi je žao ovog dečka.
Zlo mi je.Pored toga, imam samo 44 lajkova moje stranice. :(
Dodao jedan pre pet minuta. Ljudi se plaše za svoje živote.
Link to comment
Meni je ova konferencija za stampu jos gnusnija nego ono skidanje trake juce. Strasno.
+1Ne može mu niko ništa, vrhovni komandant, poraz pravne države. Sam klub ovde čak i nije bitan, pošto oni kukavni očigledno nemaju mehanizam borbe.Još od delije Arkana, srpski fudbal nije imao viđenijeg™ navijača™. Edited by Nikodije
Link to comment
Odlezao.
Vidi se da je kazna delovala vaspitno...Btw, kakav govnarski klub, počev od uprave, preko igrača pa do najvernijih... Svaka čast ovim normalnim ljudima koji se još uvek lože.
Link to comment
Meni je ova konferencija za stampu jos gnusnija nego ono skidanje trake juce. Strasno.
+1. Ovo je toliko ... ne znam. "Uprava" "kluba" je odabrala da on drži KZŠ, da mu daju punu podršku za to što je uradio. Mogli su bar samo da postave saopštenje ili tako nešto. Čak mi i to iz ove perspektive deluje prihvatljivo.Mada, sa druge strane - niko više ne brine oko toga što smo ispali od Bugara :thumbsup: .
Sto je najgore, i ne laze. Ovaj ladno pridrzava ruku, da mu olaksa posao.
a šta će ? da ga šamaraju, pale kola, prebijaju u kafićima ... vidiš da je Kimi u stvari gazda Edited by Lezilebovich
Link to comment
Sto je najgore, i ne laze. Ovaj ladno pridrzava ruku, da mu olaksa posao.1256596852016d6aa576c261358236_orig.jpg
Da nije pomagao, dobio bi i šamar pride, bolje ipak samo blamaža bez batina.Već vidim kako budući kapiteni Partizana broje koliko puta su uklizali po utakmici, i ne zaustavljaju se dok ne dođu do brojke 30.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...