Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Inace Kimara je neki minut pre oduzimanja trake, apelovao na jug da se ne zvizdi vec da se peva ona `` i kada ne budes prvi ti...``` , valjda ga pogodio onaj scepin promasaj ko ce ga znati. Inace koliko god ovo degutantno bilo, to je nazalost tradicija srpskog fudbala, koja traje vec deceniju ili jace. Prvi su cigani poceli sa tim sastancima nakon poraza ili dolazenjem na trening, i dugim edukativnim razgovorima sa igracima o znacaju dresa, grba i kopacki koje nose, onda su im se i alkatrazi prikljucili. Zatim su dosli i samari, prvo korocovijek pa mali Markovic. Na stranu sto Scepakadabra nicim nije zasluzio kapitensku traku, jer se ona pored staza u klubu valjda dodeljuje i na osnovu zalaganja, ucinka na terenu i odnosa prema klubu i saigracima, ovakve stvari ce se desavati dok god je normalna siutacija da onaj preletac vavic kresne baklju uz trubace u sedistu spsa.

Link to comment

Nije to govno..to se samo neko posrao..a vi niste dobro videli i zato nemojte verovati svojim ocima nego namapizde..sise..beskicmenjaci

Radisavljević: Nisam agresivno skinuo traku, Marko i ja smo drugari, sam je daoM. Dimitrijević / B.Vinulović | 07. 08. 2013. - 13:31h | Komentara: 0Na stadionu Partizana javnosti su se obratili akteri skandala posle meča crno-belih sa Ludogorecom u kvalifikacijama za Ligu šampiona, vođa "grobara" Miloš Kimi Radisavljević i fudbaler kome je on skinuo kapitensku traku, Marko Šćepović.367107_scepovic_f.jpg?ver=1375875220Posle utakmice je Radisavljević preskočio zaštitnu ogradu, došao do Šćepovića i skinuo mu traku, koju je on preuzeo od Saše Ilića posle izmene i ulaska u igru."Nisam ja agresivno skidao traku, mi smo prevashodno drugari, to nije bio agresivan gest, ja posle svake utakmice siđem na teren zbog koreografije. Ne znam zašto se diže fama, jer čin nije bio nasilan. Nisam mu skinuo traku, on je meni dao", rekao je Radisavljević.Nakon njega, svoje viđenje skandalozne situacije izneo je i Šćepović, koji je već duže vreme na udaru kritika navijača."Osetio sam obavezu da mu dam traku, oni su naš 12. igrač i prašina se podigla ni oko čega, ovo je totalno drugačija situacija od onoga sa Lazarom", rekao je Šćepović, aludirajući na incident od prošle godine kada je navijač Partizana uskočio i udario šamar Lazaru Markoviću, sada članu Benfike.
Link to comment

Nađ potvrdio: Ivanov ide u Bazel!pre 24 minuta | mozzartsport.com"U narednih par dana rešiće se njegov status, ali ima dozvolu kluba da ode", otkrio je Albert Nađ13758750734636.JPGVeličina slova A A APrvi pokušaj je propao zbog toga što Aleksandar Dragović nije uspeo da obezbedi transfer u Inter, ali će se Ivanu Ivanovu po svemu sudeći ispuniti želja da karijeru nastavi u Bazelu.Dragović je spakovao kofere i otišao u Dinamo, pa je obnovljeno i interesovanje švajcarskog šampiona za bugarskog štopera iz Partizana. Uprava crno-belih morala je da popusti. Uostalom, u odnosu na prošli put poslednja linija crno-belih jača je za Milana Obradovića, pa je Ivan dobio odrešene ruke."Ovog trenutka Ivan Ivanov je dobio dozvolu kluba da otputuje u Bazel i u narednih par dana rešiće se njegov status", kratko je novinarima na stadionu Partizana rekao sportski direktor crno-belih Albert Nađ.Podsetimo, ne tako davno spekulisalo se da bi Bazel trebalo da plati oko dva miliona evra za komandanta Partizanove odbrane u poslednje dve sezone. Nađ, ipak, nije želeo da potvrdi istinost te informacije."Visina obeštećenja je, kao i uvek, poslovna tajna", rekao je Nađ uz dodatak da će crno-beli sada baciti u potragu za još jednim centralnim defanzivcem."Za sada imamo neka rešenja ko bi mogao da zameni Ivanova i pokušaćemo da ih realizujemo".

Link to comment
367201_radisavljevicscepovic1_f.jpg?ver=1375876056
Nakon njega, svoje viđenje skandalozne situacije izneo je i Šćepović, koji je već duže vreme na udaru kritika navijača."Osetio sam obavezu da mu dam traku, oni su naš 12. igrač i prašina se podigla ni oko čega, ovo je totalno drugačija situacija od onoga sa Lazarom", rekao je Šćepović, aludirajući na incident od prošle godine kada je navijač Partizana uskočio i udario šamar Lazaru Markoviću, sada članu Benfike.Nakon toga, ponovo je "reč preuzeo" Radisavljević."Ponavljam da nisam ništa nasilno uradio, on je sam uradio, jer je svestan da nije za traku Partizana. Kad izađe i ukliza 30 puta, može da nosi dve trake. Zna naš stav, treba više da se zalaže, Partizanovo je dete i mora više da daje i pruža. Svi znate šta ceo stadion misli, i o tome treba da se piše, a ne ovome, pevalo se i predsedniku Đuriću", rekao je Radisavljević.
Samo ti Scepovicu plesi po terenu i mastaj da ce te jednog dana traziti neki pretendent za titulu u LS..a do tada neka ti ovakvi seru po glavi..i to dva puta za manje od 24 sata. Da ga jebem ako uz malo truda ne bi mogao da se izbori za mesto u nekom austrijskom, belgijskom ili holandskom drugoligasu..pa polako. A ovako..neka trpi.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...