Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nisam gledao utakmicu i ne znam sta je Scepovic igrao ali video sam taj promasaj i moj je zakljucak da je Scepovic sve uradio kako treba. Utrcao je na vreme, odlicno primio i sebi izbacio for kontra nogom i rezonski sutnuo na kontra stranu u odnosu na pravac svog kretanja, jer tu svaki golman krece u pravac kretanja napadaca da skrati ugao. Sutnuo je malo blize golmanu, ovoga je lopta manje-vise slucajno pogodila i to je to. Za savrsenu realizaciju u tim situacijama je potrebno dosta samopouzdanja kojeg ne moze imati igrac kojem se, koliko cujem, zvizdalo od trenutka kad je usao na teren. Decko prosto nije imao srece.
Gledao sam to 3-4 puta i mislim da je daleko racionalnije bilo da produži još korak i šutira u ne-kontra ugao. Golma je već padao, nema boga da bi održao ravnotežu toliko da mu zasmeta, a bliži ogao je uvek daleko lakše pogoditi. Kakva je sad pozicija, meni se čini da je golman bolje zatvorio kontar stranu, nego ovu drugu.No to je sve nebitno, navijači™ su se pobrinuli da najvažnija stvar na utikamici ne bude ni igra ona dva debla što su zovu štoperski tandem, ni šanse koje je partizan imao, ni odlična partija Obradovića i Grbića(tako se zove onaj što je bio desno krilo?) ni ovaj nesrećni promašaj šćepinja, nego da budu oni ucentru pažnje.Jebem ti sport i mene što ga volem™ pa gledam sve ovo.
Link to comment

meni najsmesnije u celom tom cemeru kad krmi™ u povratku stigne do ograde i shvati da nece moci da se uzvere nazad medj ostale razdragane mandrile. :lolol:

Link to comment

Nisam mogao da pustim klip, previše mi je to stresno ...Inače, izgleda da Kimi nije ništa zgrešio™ i da je imao akreditaciju da šetka oko terena i određuje ko treba da bude kapiten. Bravo đuriću, babiću, gruboru i ostali rašovići

Link to comment

al kakav ti je ono podnaslov 'zastitimo sportiste od nasilja i kriminala'?ispada da su svi ostali ili vec zasticeni, ili da je nasilje i kriminal prema njima ok. :D

Link to comment
Zato što je cause page i ne mogu sad svačije probleme tu da tretiram. Moram da zadržim fokus.
pa to je opsti problem, nije samo problem scepakadabre i drugara.
Link to comment
al kakav ti je ono podnaslov 'zastitimo sportiste od nasilja i kriminala'?
Kimi je car i vladar formiranja misljenja medj pucanstvom..pre manje od 12 sati je Scepa bio panj a danas je vec sportista koga treba stititi..u dupe da ga ljubi tri puta dnevno. By the way..jos me hvata jeza of pomisli sta bi zaista bilo da je ovaj magarac ono na kraju promasio pri rezultatu 0:0 ?
Link to comment

Gledao sam veci deo drugog poluvremena. Steta je bilo kako izgubiti od Bugara, a pogotovo ako se ne vidi da su ovi ikako bolji.Ne znam da li Ivanov ne moze bolje, ali njegove odluke su bile katastrofalne.Ovo sto se desava sa sljamom je odraz stanja u drzavi. Kakve su njihove veze sa policijom, sudstvom i politicarima ne znam, ali oni jesu Dacicevo i Vucicevo drustvo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...