Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Babovica ste oterali zvizducima i konstantnim pritiskom, ne znam zasto taj metod ne upotrebite i protiv Scepovica. Ja se naravno nadam da necete uspeti, no cisto da predlozim.
cuti :mad:
Link to comment
Daj bre, Šćepa ima 1-1 sa golmanom. Uz to, ima prostora i da ga obiđe jer mu dolazi relativno ukoso i on šutira u golmana, gađajući kontra stranu.Jednostavno, ovako igrač koji pretenduje da bude dobar špic ne sme da završava ovakve situacije.
Nisam gledao utakmicu i ne znam sta je Scepovic igrao ali video sam taj promasaj i moj je zakljucak da je Scepovic sve uradio kako treba. Utrcao je na vreme, odlicno primio i sebi izbacio for kontra nogom i rezonski sutnuo na kontra stranu u odnosu na pravac svog kretanja, jer tu svaki golman krece u pravac kretanja napadaca da skrati ugao. Sutnuo je malo blize golmanu, ovoga je lopta manje-vise slucajno pogodila i to je to. Za savrsenu realizaciju u tim situacijama je potrebno dosta samopouzdanja kojeg ne moze imati igrac kojem se, koliko cujem, zvizdalo od trenutka kad je usao na teren. Decko prosto nije imao srece.
Link to comment

E pa fuj. Scepovic je limitiran igrac, ali ovako nesto je prejadno, cak i za standarde koje postavljaju Zvezda i Partizan. Pi. Neka budaletina kojoj je vjerovatno odavno trebalo da bude u najmanju ruku zabranjeno prisustvo na utakmicama da sebi za pravo da oduzme kapitensku traku nekome. Dno.

Link to comment

sledeće što možemo da očekujemo je da taj kimi prošeta do klupe tokom nekog narednog meča, i da kaže vuku rašoviću da ne zaslužuje da bude trener te da se povuče u svlačionicu.

Link to comment

Nekako mi teško da povjerujem da je Kimiju više stalo da Srbija bude uređena pravna država ma koliko do toga malo stalo i ambasadorima (kojima je makar stalo da se odavde ne izvozi šljam poput Ice ili Kimija), da je tako, on prvi bi brao paprike na kakvom PD ili pripomagao na izgradnji nekog koridora tucajući kamen.

Link to comment

Ovaj video je okačen sa nekog pro'Kimijevog sajta, ali je preko 90% komentara bilo protiv Kimija i sad su onemogućili komentarisanje. There is hope.

Link to comment

Jep, cak i u leglu bezumlja kakva je YT komentari sekcija, ljudi su mahom naduvali splovilom ovog idiota.edit: vidim b92 promenio naslov iz "kimi skinuo...." u "navijac skinuo..."

Edited by Aleksandar88
Link to comment

a mozda je smisao scepinjovog bivstvovanja na planeti da okrene male ljude, prave ljubitelje sporta protiv kimija i slicnih. mozda sutra nece biti nista isto, jer ce se hiljade i hiljade navijaca pobuniti protiv stoke i zabraniti im dolazak na stadion. mozda je zapravo scepinjo novi mesija.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...