Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Kimi iskusno, poput Murinja, preuzuma mrznju javnosti na sebe i oslobadja nesrecnog Scepu pritiska, usput mu dodajuci simpatije i zaljenje javnosti. Skroz smekerski i grobarski potez.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

nije.
Наравно да јесте, од тога нема горе. Мене чак и срамота да објашњавам.
Link to comment
969409_556990064357420_1967457495_n.jpgKo ono bojazljivo virka? Kojic?
zar je bitno?poruka ove fotografije je: privatizacija ODMAH! ne interesuje me za koliko evra će biti i kome prodano samo da se već jednom izvrši.dačiću, jel i ovaj što skida traku drvetu "od ranije poznat policiji" ili je to samo vaš čovek? Edited by BlackGeorge
Link to comment

evo i Đembara kaže da je pirgavi prećutao penal u prvom, pitanje za ove što su bili ispred malih ekrana jel napucavanje bilo u ruku ili...na tribini je delovalo da jeste

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment
evo i Đembara kaže da je pirgavi prećutao penal u prvom, pitanje za ove što su bili ispred malih ekrana jel napucavanje bilo u ruku ili...na tribini je delovalo da jeste
nije u ruku, zaboravi na to.nije valjda da razlog večerašnjeg poraza tražiš u sudiji i njegovom kriterijumu? :isuse:
Link to comment
zar je bitno?poruka ove fotografije je: privatizacija ODMAH! ne interesuje me za koliko evra će biti i kome prodano samo da se već jednom izvrši.dačiću, jel i ovaj što skida traku drvetu "od ranije poznat policiji" ili je to samo vaš čovek?
Ma kakva privatizacija, toga kod nas nikad nece biti... bogatas poput vlasnika Ludogoreca kupi klub, u kancelariju mu se instaliraju "navijaci" koji traze novac i privilegije, on cimne policiju i dobije odgovor "Da sam na vasem mestu, ja bih platio... a usput mozete da platite i nama pa da vas i mi stitimo".
Link to comment
nije u ruku, zaboravi na to.nije valjda da razlog večerašnjeg poraza tražiš u sudiji i njegovom kriterijumu? :isuse:
naravno da ne, samo pitam sa istoka mi se učinilo da je igrao rukom, a i đembara potvrdioali stoji da je sudija(sva trojica) bio očajan, kasnio sa odlukama, vrlo diskutabilno tumačenje prednosti, i par diskutabilnih ofsajda
Link to comment
Наравно да јесте, од тога нема горе. Мене чак и срамота да објашњавам.
naravno da nije. kad ti sljam sa tribina krene krojiti sudbinu onda znaj da ni ambasadorima niti bilo kome vise nisi bitan.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...