Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Potpuno je nebitno to Scepovicevo fudbalsko (ne)znanje, ovo je druga dimenzija odvratnosti :puke: .
Znam na sta mislis (da ne nabrajam sad, mrzi me, pisem sa fona), ali od svega sto mu se zamera mislim da je on licno odgovoran samk za to sto deluje previse nonsalantno na terenu....i jbg ono, antipatican je momak.
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

@stokaA Kimi bi ti skinuo traku i onda isto vece dosao kod tebe na gajbu i nalupao samare ako ne i nesto gore.

Edited by Moća
Link to comment
Iskreno, mene zanima šta bi bilo da neki navijač™ naleti na nekog nadrkanog fudbalera, recimo onog Martinovića što je došao u Zvezdu ili tako nekog lika koji se već mlatio sa sličnim primercima.
U ovom slučaju, Kimi bi izvadio pištolj. S obzirom da bez problema može da ulazi na teren, sigurno ga i ne pretresaju. Gde će VIP zvanicu da pretresaju? Edited by stoka
Link to comment

@radisaRumunija je ipak malo uredjenija zemlja od Srbije tako da tu navijaci i ne vode glavnu rec. Da se ne lazemo ovde nijedan igrac ne bi pipnuo navijaca koji tako udje u teren jer zna da bi posle mogao odmah da se seli iz Srbije.

Link to comment
jestejebem ti sreću grbavu i sudiju usranog i Šćepovića i sve da jebem više
+ ostojića+ njegovog ćaću ramadanija ili ko već..o kako mi krivo za lukača. napokon odličan golman i onda ga polomi ona prokleta ramadanijeva balvančina.bože, koliko ćemo dugo trpeti više ramadanijeve štetočine i njega samog zlotvora, pantljičaru, bednog crva... Edited by BlackGeorge
Link to comment
slika i prilika drustva u kom zivimo.talog drustva uzima sebi za pravo da zavodi red i deli lekcije.sta je sledece? postavljace i smenjivati ministre i premijera?
Од тога је горе једино кад страни амбасадори постављају министре и премијера.
Link to comment

Ovaj Ostojić je nešto ko Čaki u KK - izgleda fin, pristojan dečko, možda nešto zna o fudbalu, ali je malerčina u pičku materinu.

Link to comment

Ma sve je to krenulo naopako otpocetka, prvo Ludogorec, pa to je ime za pamcenje, glupo je da ne ispadnete od neceg takvogA nije da se niste trudili evo B92 javlja: "A navijači Partizana poželeli su i dobrodošlicu Đembi Đembi - "Djemba, Djemba, welcome, welcome"...." :)

Link to comment
Од тога је горе једино кад страни амбасадори постављају министре и премијера.
nije.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...