Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imali smo srece sa onim pravilom o smanjenju broja stranaca, tacno se vidi da klub (kao i ostali domaci klubovi) krece uzlaznom putanjom... nepokolebljivo, sto bi rekao komentator vaterpola sa RTS-a.

Link to comment

Retardi :isuse:Kapiram zašto Šćepa toliko iritira navijače, ali sve ovo stvarno počinje da mi biva odvratno. Ne gura on samog sebe niti je se samoodredio za kapitena pa da trpi ovakva ponižavanja...

Link to comment
Retardi :isuse:Kapiram zašto Šćepa toliko iritira navijače, ali sve ovo stvarno počinje da mi biva odvratno. Ne gura on samog sebe niti je se samoodredio za kapitena pa da trpi ovakva ponižavanja...
Nije smeo da mu da traku. Mogao je da mu da klupsku zastavicu ili dres, nikako kapitensku traku, ona se čuva, kao i zastava u ratu ...
Link to comment
A na stranu to što je, i ovako skromnog™ znanja, 2x bolji igrač od npr. Kojića koji će da ga menja kad ga najzad utrape....
Potpuno je nebitno to Scepovicevo fudbalsko (ne)znanje, ovo je druga dimenzija odvratnosti :puke: .
Link to comment
Ovo je dno dna.
slika i prilika drustva u kom zivimo.talog drustva uzima sebi za pravo da zavodi red i deli lekcije.sta je sledece? postavljace i smenjivati ministre i premijera?
Link to comment

Iskreno, mene zanima šta bi bilo da neki navijač™ naleti na nekog nadrkanog fudbalera, recimo onog Martinovića što je došao u Zvezdu ili tako nekog lika koji se već mlatio sa sličnim primercima.

Link to comment
ma sta se snebivate toliko, pa mnogo veci skandal je bilo ono samaranje lazara.povraca mi se
Koliko se secam ni tada reakcije nisu bile nista blaze. Dobro je dok se jos zgrazavamo nad ovakvim stvarima, kad naviknemo onda smo totalno otisli u kurac .
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...