Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Meni se cini da Rasovic leti sa klupe nakon ovoga, Djuratiju i Bureku treba zrtveni jarac.
Ne verujem..postoji vec navika ispadanja u avgustu..nece se niko previse potresti oko ovoga..a i pred kim da se pravdaju, ako sam dobro cuo jug je gusio svaki pokusaj prozivanja uprave.
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne slazem se za Ninkovica ... Jedini iz sredine sto je nesto konkretno uradio i stvarao kakvu takvu opasnost Bugarima !
Da, oni centarsutevi su bili izuzetno nezgodni, golman jedva da je pokupio 80% istih.
Link to comment
Meni se cini da Rasovic leti sa klupe nakon ovoga, Djuratiju i Bureku treba zrtveni jarac.
a što bi leteo? njima je baš ovakav trener potreban. znaju i oni da je ovo realan domet sa ovakvom politikom.a svi znamo da žrtveni jarac može biti samo jedan - šćepović. navijači samo njegovu glavu žele.
Link to comment
Da, oni centarsutevi su bili izuzetno nezgodni, golman jedva da je pokupio 80% istih.
PA dve najbolje akcije/shanse su dosle sa njegove strane ! Onaj shut u rogalj i onaj prodor i sa levog krila kada su umalo bugari sami sebi dali gol )p.s. Secepovicevu shansu u gabarage vremenu ne racunam
Link to comment

Sasvim je blasfemično poređenje Ninkovića i kapitena Ilića. Ja sam i na ovoj utakmici Saletakapitena video da dotrčava nazad do korner linije i startuje na Bugarina. Njegovih 30 minuta treba računati kao beneficirani staž sa koeficijentom 1,8 jer se dodaje i upotreba mozga

Link to comment
Kako može jedan Maribor da bude višestruki učesnik Lige šampiona, a Partizan ne može? Nije valjda samo u parama poenta?
Nije, ima nesto i u strucnosti, zatim u postenim radom stecenim rezultatima, uredjenoj drzavi, a samim tim i koliko-toliko uredjenoj ligi i fudbalskom savezu. Da je samo do para Partizan i Maribor bi imali zamenjena mesta.edit: Sa novcem koji je FKP zaradio od transfera, oni su danas trebali da se prosetaju kroz prva dva kola i da rame uz rame sa Dinamom budu u povlascenom zrebu u plejofu... Edited by Aleksandar88
Link to comment

Dokle god udje u LE i ne zasere preterano u prvom delu prvenstva mislim da ce biti miran sto se posla tice. A posle kad zagusti pustice i njega djura niz vodu.

Link to comment
Kako može jedan Maribor da bude višestruki učesnik Lige šampiona, a Partizan ne može? Nije valjda samo u parama poenta?
Kad je Maribor igrao Ligu Sampiona? Koliko ja znam igrali su samo Partizan i Dinamo Zagreb iz regiona bivse SFRJ i sluzili su za popravljanje gol razlike.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...