Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

večeras smo bili slabiji za: nepostojećeg sašu ilića, ostojića, markovića, grbića solera i posle šćepovića. mnogo je to da bi se pobedila jedna ovako prosečna ekipa ludogoreca a kamoli nešto ozbiljnije.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

aj, dobro sad, ovo je scepa dobro odradio, odbranio mu covek...
Daj bre, Šćepa ima 1-1 sa golmanom. Uz to, ima prostora i da ga obiđe jer mu dolazi relativno ukoso i on šutira u golmana, gađajući kontra stranu.Jednostavno, ovako igrač koji pretenduje da bude dobar špic ne sme da završava ovakve situacije.
Link to comment

Sve mi se čini da Rašović nije kalibar za velike utakmice. Nekad, Stanoje ili Mateus su umeli da motivišu i balvane ako treba. On nekako ide po inerciji, pa očito je bilo da sredina popušta, kapiten izdiše i tu je trebalo pojačati i odatle ubrzavati. Mogao je tri centarfora da stavi ali to ne znači ništa. Uz to jedan je Šćepović..

Link to comment
Daj bre, Šćepa ima 1-1 sa golmanom. Uz to, ima prostora i da ga obiđe jer mu dolazi relativno ukoso i on šutira u golmana, gađajući kontra stranu.Jednostavno, ovako igrač koji pretenduje da bude dobar špic ne sme da završava ovakve situacije.
dobro, mislio sam dobro odradio s obzirom da je to ipak 1 scepinjo :lolol:i nije bas da je sutirao u golmana, izbacio mu je nogama...
Link to comment
Nema tu sta da se kaze, Ninkovic za 90 minuta je pretrcao koliko Sasa Ilic za 30. I to je buducnost srpskog fudbala.
da, njega sam zaboravio. taj večiti talenat nikako da napravi nešto pametno u sredini, jedino što ima šut..ali ima i jojić
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...