Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jednu od utakmica sezone igramo sa Zivkom na golu. Za sad nam je taktika da pokusamo 100 puta iz ofsajda pa ce valjda jednom sudija da se zajebe.

Link to comment
dobra mu je i amanita muscaria frizura
izgleda kao sugavi tifusar kojeg je pokosila kuga.uefa bi trebala da instruira sudije da dele zute i crvene kartone za ovakve frizerske zlocine.ocemo scempa scempu!
Link to comment
dajte link, pliz!
tek sad vidim ovo, sori tono.inace Maribor - APOEL 0:0 88 min. jos 3 minuta i nadoknada.edit: debil, mislio da trazis link za Hapoel - Bazel :isuse: Edited by DarkAttraktor
Link to comment
izgleda kao sugavi tifusar kojeg je pokosila kuga.uefa bi trebala da instruira sudije da dele zute i crvene kartone za ovakve frizerske zlocine.ocemo scempa scempu!
Ti bi tako i sa Balotelijem, možda čak i Pantelaarom.
Link to comment
Ne znam sta ljudi vide kod Ninkovica, uzasno je los.
I ja ga baš malo pre posmatram i razmišljam da je još samo jedan u nizu prehajpovanih klinaca, jedan od onih spasioca srpskog fudbala koji se izgube posle 2-3 sezone u seniorskom fudbalu i završe u nekom azerbejdžanu.To mi je utisak, i da vam kapiten definitivno više nije za prvi tim. Svaka čast, skidam kapu, poštovanje i sve to, ali...No opušteno, sad će brat kadabra da uđe na pola sata i reši ovo sa 2 lagana komada. ;)
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...