Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

sklanjaj ovo, ako ga vide veronjani propašće faljiju kombina
Kad sam ovo jutros video aktuelna ponuda je bila 77 dinara. Sad su se ocigledno Anzi i Liverpul registrovali na Limundo.
Link to comment
Kad sam ovo jutros video aktuelna ponuda je bila 77 dinara. Sad su se ocigledno Anzi i Liverpul registrovali na Limundo.
Aukcija je prekinuta:(
Link to comment

sad sam dosao tresten pijan kuci, ali ovo je stvarno previse...Verona ponudila dva milionaŠćepović ovog leta ima odrešene ruke kada je u pitanju izbor nove sredine, ali transfer reprezentativca Srbije još se nije realizovao. Navodno je najzainteresovanija bila Fjorentina, međutim, dogovor nije postignut, pa je poslednja u nizu interesanata iskočila Verona. Klub iz Grada ljubavi ponudio je dva miliona evra za Šćepovića.daj boze da se Simon vrati, on je za nase uslove CR7

Link to comment

koja crna dva miliona. čim se pojavilo očigledno nezadovoljstvo na svim mogućim mestima (svuda je preneta i limundo akcija :) ), odmah se potežu neki milioni-avioni za stamenog centarfora, ali zbog važnosti ga ne prodajemo.

Link to comment

wiki wars

Albert Nađ (Serbian Cyrillic: Алберт Нађ, Hungarian: Nagy Albert) (born October 29, 1974 in Zemun, Serbia, then SFR Yugoslavia) is a Serbian former footballer of Hungarian ethnicity. He currently works as Djura's marionette at FK Partizan Belgrade.
drzim fige za simona. njegovim dolaskom stvari bi se okrenule za 180 stepeni.
Link to comment
zašto su karte za naš meč duplo skuplje? a posle kukaju da je prazan stadion...i ovako se neće opariti ni sa ovim cenama, bolje da imaju cene kao komšije, veći pritisak punih tribina itd...
Зато што је клуб решио да помогне Јојкари у решавању стамбеног питања. kurir
Link to comment
wow, koja subverzija! prepravljanje wiki članaka i prozivanje Nađa na nacionalnoj osnovi...
nisam ni shvatio to za mađare kao prozivku :isuse:, ja video samo ovo "He currently works as Djura's marionette at FK Partizan Belgrade."
Link to comment

dobro nije to neka prozivka ne znam ni ja kakva. on jeste de fakto mađar, ne verujem da bi mu to toliko smetalo, kao da sad peteru bogdanovichu kažeš "de si bre srbine". čak bi se i od srca najsmejao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...