Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Dzabe kletve momci. Ona funkcionise samo kada je izrekne neko ko navija za tim kome predvidja da ce da kara. I to nepogesivo vec nekoliko godina. Jel bese gazza izrekao poslednji put kletvu pred ovaj zadnji derbi?Doduse ja da sam navijac Zvezde navijao bih da Partizan udje u bilo koju grupnu fazu, jer se samo tako mogu stvoriti neke sanse da se prekine 6 godina tuge.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

kakvi ste to, ne sme covek vise ni da kaze da ste mnogo jaci od protivnika i da cete ih karati ruzno.a i sta cu ja na vasem topiku.
Nismo bre mi posrbice da teramo s topik,a ovo je kuca domacinska. Dobro nam dosao.vinjak_1365580827_670x0.jpg
Link to comment

Stojić za MOZZART Sport: Nisam lud da dam Đurđevića Partizanu, da se Rašović uči na njemu!„Znam koliko se predsednik Dragan Đurić sekira i trudi, ali očigledno da nema podršku sportskog sektora“, smatra prvi čovek Rada i dodaje da igrači koje je poslednjih pet godina prosleđivao večitima - nazadujuhttp://www.mozzartsport.com/vesti/stojic-za-mozzart-sport-nisam-lud-da-dam-urdjevica-partizanu-da-se-rasovic-uci-na-njemuStojara rula :lol:

Link to comment

kapiten mlade reprezentacije Gane. dobro zvuci.kakav je ovaj Fofana? nisam gledao utakmice protiv Siraka.

Edited by Sundance Kid
Link to comment
kapiten mlade reprezentacije Gane. dobro zvuci.
Čuj, dobro zvuči strano pojačanje na desnom beku... Ko zna, uz još koje pojačanje, možda jednom budemo počeli utakmicu sa čak 11 igrača :thumbup:
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...