Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa ti sad ajde gledaj revanš ili bilo koju drugu utakmicu...
sto puta sam ti rekao da potcenjujes medjik babu, legendu partizana. imate gomilu balvana, nedostaje vam igrac vica, igrac poteza, igrac koji moze da napravi visak, igrac koji jednim potezom moze da resi utakmicu. zato nadj dovodi medjika. Edited by kojot
Link to comment
sto puta sam ti rekao da potcenjujes medjik babu, legendu partizana. imate gomilu balvana, nedostaje vam igrac vica, igrac poteza, igrac koji moze da napravi visak, igrac koji jednim potezom moze da resi utakmicu. zato nadj dovodi medjika.
Bravo, "igrac vica", to je ta sintagma...
Link to comment
Babovic trenira sa Vojvodinom.
I ja sam to skontao iz teksta ali posto su pogresili morao sam da postavim ovde.Osim ako nisu pogresili u naslovu...
Link to comment

Braco grobari i sestre grobarke! Imamo aktivan rezultat, bugari su onako meh, pokusavaju da igraju fudbal, ali mozemo protivu njih. Da nije bilo one kardinalne greske gulana i ivanova, i mrtvog kadabre, mogli smo i bolji rez da iscupamo (nezasluzeno), ali sta je tu je. Ono sto je pozitivno a u isto vreme i veoma tuzno je da je DJDJ99 sa 44 leta, posle 18 sati puta iz kameruna i jednog dana sa ekipom bio najbolji od nasih. Ali sta je tu je, u inat defetistima, bilo bi ok da ispunimo tribine naseg hrama u revansu, i pruzimo bezrezervnu podrsku cempiju i sampionima. Ukoliko Mitrara ne produzi direkt za Belgiju, sanse nam se drasticno povecavaju. Nanananannanana liga sampiona.

Link to comment

Revanš se igra veče uoči ovogodišnje arife koja označava dolazak ramazan bajrama. Neka nam dobri Allah podari snagu da plasmanom u narednu rundu najavimo veličanstveni praznik.

Link to comment
Braco grobari i sestre grobarke! Imamo aktivan rezultat, bugari su onako meh, pokusavaju da igraju fudbal, ali mozemo protivu njih. Da nije bilo one kardinalne greske gulana i ivanova, i mrtvog kadabre, mogli smo i bolji rez da iscupamo (nezasluzeno), ali sta je tu je. Ono sto je pozitivno a u isto vreme i veoma tuzno je da je DJDJ99 sa 44 leta, posle 18 sati puta iz kameruna i jednog dana sa ekipom bio najbolji od nasih. Ali sta je tu je, u inat defetistima, bilo bi ok da ispunimo tribine naseg hrama u revansu, i pruzimo bezrezervnu podrsku cempiju i sampionima. Ukoliko Mitrara ne produzi direkt za Belgiju, sanse nam se drasticno povecavaju. Nanananannanana liga sampiona.
zgazićemo boraniju!
Revanš se igra veče uoči ovogodišnje arife koja označava dolazak ramazan bajrama. Neka nam dobri Allah podari snagu da plasmanom u narednu rundu najavimo veličanstveni praznik.
otrešće nas ko komšija slinu
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...