Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

ako Šćepović ikada ponovo istrči na JNA, goreće stadion, obećavam
vala, ako ćeš bilo šta da uradiš na ovu temu, dolazim na stadion da ti se pridružim!
Link to comment
mislim da je Mitrari istekla suspenzija zakljucno sa ovom tekmom.sa Volkovom po boku i njime u 16 metara necete biti ovako bezopasni.
Odakle nam Volkov? NJemu se smeši suspenzija od minimum tri meča, a u revanšu neće moći da igra sigurno. Sa druge strane, kako sada stvari stoje Mitara će da zaigrava još samo u revanšu. Tako da, vrlo je verovatno da se njih dvojica neće više susretati na terenu, osim ako anderleht nije milostiv, pa nam ga ostavi do kraja kvalifikacija.Čim se vrate svi kažnjeni i ozlijeđeni, Aksent više ne bi trebalo da zaigrava. Mnogo su Nađ i ekipa nezadovoljni učinkom.E sad, što im alternativa na desnom boku ima 36 godina i što će uskoro Ivanovu morati da traže zamenu, a drugi štoper će da bude Ostojić, to je samo druga strana medalje.edit: @radisa: malo nespretno konstruisano, ja taj deo nisam čula, nego samo da je ovu dvojicu u ofsajdu video, a ovog trećeg nije, pa je zato opuštenije krenuo na loptu. Edited by dranata
Link to comment
edit: @radisa: malo nespretno konstruisano, ja taj deo nisam čula, nego samo da je ovu dvojicu u ofsajdu video, a ovog trećeg nije, pa je zato opuštenije krenuo na loptu.
Zato sam i pitao jel' novinarska redakcija.Tačno su dodali nešto da ispadne skandal i da stave u naslov, bez potrebe.
Link to comment

Bugarin priča na srpskom, pa i on često kaže nešto nespretno, što može bzvz da se protumači...Inače, on je u Razgradu bio velika Zvezda. Nisi mogao da u priđeš od oblaka bugarskih novinara koji su non stop jurili za njim.

Link to comment

Rašović: Bugari dali golove bez šansi, sa “grobarima” možemo do plej-ofa <_<http://www.novosti.r...emo-do-plej-ofa.....Trener crno-belih nije delio mišenje izveštača da igra nije dostojna najboljeg srpskog tima, već je izrazio nadu da će do revanša u Beogradu ispraviti propuste i uspeti pred domaćom publikom da prođe u narednu rundu takmičenja.- Vaš je utisak da smo odigrali loše. Ali, imali smo par dobrih šansi i parirali Ludogorecu. Nismo dobro reagovali kod izjednačujućeg gola rivala, a primili smo drugi iz greške, bez šanse Bugara. Zato vidim našu priliku u revanšu, vidim način da pred našim navijačima prođemo u četvrto kolo kvalifikacija – rekao je Vuk Rašović posle meča.......vuk rašović=alcatraz+đura

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Novinarska redakcija ili je Ivanov stvarno ovo izjavio:
Svojevremeno je moja sestra unesrecila nekog direktora elektrodistribucije kad je lose prenela neku njegovu izjavu i napisala da domacice treba da kuvaju nocu. Koliko se secam mucenik je na kraju podneo ostavku.Ne secam se samo da li je ona to lose prenela ili ga je ona to pitala na konferenciji pa su mu svi ostali to stavili u usta. Edited by katamaran
Link to comment

Istina je da Stefan Babović trenira sa nama, biće tu još nekoliko dana, pa ćemo videti kako će se završiti - rekao je sportski direktor PartizanaKurir

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...