Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako bude 0-3 za nas (u sta sumnjam) ne smem ni da zamislim na sta bi taj bunker licio. Izucavala bi se ta utakmica sirom fudbalskih centara u Srbiji.
:lol:Trebalo bi tvitovati ovo sa #uefa haštagom. Edited by MayDay
Link to comment

Ispostavilo se kao dobra odluka da se umesto traženja potoka sedne na iftar sa prijateljima, makar na televiziji išao i onaj odvratni Fenerbahçe. Vidim da je ubeležen rutinski poraz poput Genka i još desetina drugih, gde rutina podrazumeva postojanje teorijskog nadanja u prolaz na osnovu aktivnog™ rezultata, uprkos činjenici da ta nadanja u delo tj. gol treba da sprovedu sekundarne sirovine poput Šćepovića i da sve to treba da iznikne iz trenerske filozofije koja fudbal smatra jajarenjem u koje se ne sme ući bez dva zadnja vezna, a u napadu ako se eventualno nešto umulja...Revanš će biti replika onog od prošle ili pretprošle godine, kada posle 0:2 na strani nisu uspeli ni da prismrde protivničkom golu u revanšu.

Link to comment
Drugovi, ja sam svoj deo posla obavio. A za finale Lige Sampiona ako me se sete, sete...
Zar ne bi mogli jednostavno da zamolimo nekog od našihtm u medijima(Velja, Vasa, Gazza...itditd) da obaveste svoje sportske redakcije i probude pijanog Grubora? Edited by April
Link to comment

Rekao bih da je najlakse napisati na avangardi. To moze da uradi Kojot, on je ionako nas, time bi se samo kandidovao za punopravno clanstvo. Nece mnogo trebati Tegeltiji da otrci u stab i raportira. Posle bi mogao da se hvali kako je licno izvrsio presudan uticaj u prolazu u playoff rundu i sacuvao Partizan u Evropi. Bio bi jaci od Cokija i natrljavao bi mu na nos prilikom svakog obracuna u sitne sate. U medjuvremenu bi mogao kod mangulice da obezbedi ausvajs Stefu i Kojotu za svlacionicu na poluvremenu neke utakmice. Nama ostalima, koji smo postovali na temi kada je otkrivena neregularnost, bi bilo dovoljno samo da saslusamo njihove anegdote po povratku.

Link to comment

Nije me mrzelo da mejlujem tabloidima.Samo me zanima da li će ijedna od tih redakcija ispratiti priču, makar bila i netačna, ili oni samo prepisuju agencijske vesti.

Link to comment

@Moca Samo se nadaj :Pa i bolje sacekaj da odigraju ovi tvoji pa da vidis da li ce da ti daju povoda da se hvalis ili da cutis.a ko god je igrao na ludogorec neka pozuri da naplati tiket za svaki slucaj

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...