Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koliko negativnih komentara na svim sajtovima i portalima za Šćepovića....duplo više nego što je ikada mogao da skupi Babović za 1 meč.

Link to comment

Ima li neke sanse da Gulan zaigra desno, a Volkov levo? I jeste li sigurni da je Volkov sa direktnim crvenim kartonom dobio samo 1 utakmicu suspenzije?

Link to comment

sutra mafiozi odlučuju koliku će mu kaznu odrezati, imho min 2 meča, možda i 4 kao srboteli, zavisi šta su napisali delioci nepravde u svom izveštaju sa meča

Link to comment

Valjda bese 2 meca minimum za direktan crveni.Btw, sta je sa ovim Fofanom, nece biti avejlbl za revans ni u slucaju da potpise sutra, je l da? Dobro bi nam legao brz napadac koji pritom ima snage da pritiska defanzivce u svakom trenutku kada je lopta u njihovom posedu. Pokusace Bugari da odugovlace dok se ne opasulje, ista je to skola. Sa bunarenjem mozemo da krenemo u drugom poluvremenu :dry:

Edited by crtamOrasi
Link to comment
VOLKOV ČEKA KAZNU Disciplinska komisija UEFA će, u četvrtak, na zasedanju odrediti kaznu za levog beka Partizana Vladimira Volkova, koji je isključen na utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv Širaka. Volkov je zaradio direktan crveni karton pošto je prilikom prekida bez lopte udario napadača jermenskog tima Diopa i, ako je suditi po dosadašnjem sankcionisanju evropske kuće fudbala prema srpskim timovima, očekuje ga najmanje tri utakmice suspenzije u evropskim takmičenjima.
fofi će postati dostupan tek u grupnoj fazi, ako se tamo plasiramo i ako ga šnajder bude kupio
- Ma, jok, nije istina, Fofana nije potisao za Partizan. Radimo na tome, ali posao još uvek nije završen – demantovao je napise medija predsednik Partizana Dragan Đurić.
Edited by gone fishing
Link to comment

Jbte, kad će ovi našu skapirati da skautovanje igrača nije samo prolazni trend na koji će svi da zaborave na par godina i vrate se starim dobrim preporukama miška taksiste™...neverovatno mi je da vi ovako dovodite igrače, u sred jebenog prelaznog roka. Jeste da vam se prošli put isplatilo, ali...Mislim, kapiram ja đura mafija, džaja lopovčina i sve, ali čak i oni mogu da nađu računicu u pravljenju ozbiljnije skautske službe...bilo bi više para od igrača da se stavi u džep majku mu.

Link to comment

Ovaj, sad vidim da je Moti dobio po zuti karton u obe utakmice protiv Slovana. Jel' se to brisali kartoni izmedju 2. i 3. runde ili su braca Bugari debelo zasrali?

Link to comment

Osim toga da niko nije pohvalio Obradovica koji se odlicno uklopio u odbranu (mada nije kao da je tu bilo nekih vecih bisera pre njega) manje vise je sve receno. Djemba Djemba objasnio svim nevernicima i ako bude igrao ovako konstantno bice stvarno vrhunsko pojacanje.Inace 2:1 je super rezultat za ono sto smo prikazali i cini mi se da su Bugari u prilicnoj konfuziji cim moraju da se brane sto je super stvar kada ne bi morali da se brane od Scepovica vec od nekog ko nije retardiran u glavu i u noge. Jedini prolaz koji ja vidim je neki Mitrarin ludi solo prodor pa da nas on poput Klea sam utera u naredno kolo, sve ostalo je mrtva kapa. Mada iskreno ne bi me cudilo da Vucko proceni da je Mitar umoran od EP i da mu treba dati sansu u zadnjih pola sata pri rezultatu 0:1, dok bi Scepinjo naravno odigrao svih 90 minuta.Mada Rasovic je to, mozda padne i neki penal (nije kao da je derbi) pa prodjemo dalje kao protiv Njukasla.P.s. Jesam li samo ja cuo Nedeljka kako u prvom poluvremenu spominje brazilskog igraca iz Ludogoreca po imenu Misel Platini? :unsure:

Link to comment
Đembara2 će biti odlično pojačanje. Neverovatno je kako 32-godišnji zadnji vezni sa, u najveću ruku, prosečnom fudbalskom karijerom za 2 klase odskače od svih na terenu - zbog proste činjenice da je u pitanju profesionalni fubaler. :lolol:
odbrana je još i odlična bila obzirom da su se prvi put sastavili i tu igraju samo trojicaĐemba-Đemba zna više fudbala od svih ostalih zajednoako Šćepović ikada ponovo istrči na JNA, goreće stadion, obećavam
Ја не могу да верујем шта се ове прича. :ph34r: Он је ипак у једном тренутну сматран за играча који би могао да игра у средини са Сколсом и осталом боранијом. Њије он Марадона, али за наше услове као да је исти дошао.
Pa to. Neshvatljivo je da nema ljudi koji vide dalje od svog nosa i u stanju su da razmišljaju par mjeseci unaprijed. Sa Mitrovićem, normalnim napadačem i desnim bekom i bar još jednim veznim kao što je Đemba, Partizan bi lagano prošao u lš bez obzira na žrijeb. Tu bi, posle par dobrih utakmica, recimo, mogli da razmišljamo o tome da Mitrovića prodajemo ne za pet, nego za deset miliona. Elementarna poslovna logika koja nekako promiče ljudima koji vode klub, čija je jedina filozofija uzmi sve, odmah, a krpi se samo tamo gdje mnogo curi.
Све ово стоји. Као и ваше деценијско пилићаерње.
Link to comment
Ovaj, sad vidim da je Moti dobio po zuti karton u obe utakmice protiv Slovana. Jel' se to brisali kartoni izmedju 2. i 3. runde ili su braca Bugari debelo zasrali?
Flashscore kaze da je u prvom mecu zuti dobio Junior u 67om minutu a Uefa kaze da je Moti. Za drugi mec i 90ti minut nema dileme.
Link to comment

I ovde piše da je moti u '67 dobio karton:http://www.worldfootball.net/spielbericht/champions-league-qual-2013-2014-2-runde-slovan-bratislava-pfc-ludogorets-razgrad/

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...