Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

dakle, Celtic, Basel i Dinamo imaju minimalne pobede od 1:0, dok je APOEL igrao 1:1, svi kao domacini. sanse da izvucemo Sahtjor Karaganda nam nisu male, pod uslovom da uspemo da damo gol, a da nijedan ne primimo, sto je skoro pa nemoguce.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa, imamo šanse utoliko što u ovom veku gotovo nikad na svom terenu ne vraćamo loš rezultat iz prve utakmice, pa nam se možda još jednom omakne taj retki događaj...

Link to comment

odbrana je još i odlična bila obzirom da su se prvi put sastavili i tu igraju samo trojicaĐemba-Đemba zna više fudbala od svih ostalih zajednoako Šćepović ikada ponovo istrči na JNA, goreće stadion, obećavam

Link to comment
dakle, Celtic, Basel i Dinamo imaju minimalne pobede od 1:0, dok je APOEL igrao 1:1, svi kao domacini. sanse da izvucemo Sahtjor Karaganda nam nisu male, pod uslovom da uspemo da damo gol, a da nijedan ne primimo, sto je skoro pa nemoguce.
gledah sve utakmice sem APOEL - Maribor.Dinamo i Seltik prolaze sigurno. Moldavci prosto ne znaju, a trebali su primiti minimum 3,4 kom, a Elfsborg je takodje bio sabijen na svojoj trecini jedno 80% utakmice. jedino je Hapoel moze tu nesto da uradi koji su izgubili maltene fifti fifti tekmu sa Bazelom u gostima. 0a Maribor ponavljam nisam gledo i samo mogu drzati fige da prodju kad su vec izborili sjajan rezultat na Kipru.edit: ali Hapoel iako ima solidnu navalu, ima kriminalnu, uzasno zicerasku odbranu. jako tesko oni nece primiti gol kuci.edit2: evo svi rezultati sa boldovanim timovima koji treba da ispadnu da bi FKP uso u sesir privilegijaDinamo Tbilisi -Steaua 0:2Nomme Kalju - Viktorija Plzen 0:4Dinamo Zagreb - Serif Tiraspol 1:0Bazel - Hapoel Tel Aviv 1:0Celtic - Elfsborg 1:0APOEL - Maribor 1:1 Edited by DarkAttraktor
Link to comment

gledah i ja tri, a propustio sam basel. maribor je i dalje disciplinovana gomila balvana, dok je apoel, imam utisak, u fazi jace kurcobolje vecine igraca, verovatno u vezi s finansijama. za seltik i dinamo si verovatno u pravu, mada nije bas ni da je dinamo nesto puno pokazao, a od elfsborga ocekujem mnogo ofanzivniju igru u revansu. sto ce doduse seltik iskoristiti da im umetne tri komada iz kontri :Dno sve je ovo abitno, kad ce nama glavna uzdanica u napadu biti 1 scepinjo.

Link to comment
no sve je ovo abitno, kad ce nama glavna uzdanica u napadu biti 1 scepinjo.
mislim da je Mitrari istekla suspenzija zakljucno sa ovom tekmom.sa Volkovom po boku i njime u 16 metara necete biti ovako bezopasni.
Link to comment

Šćepović....ne znam, meni je neobjašnjivo da on i dalje igra u prvom timu. Šta je to tata Slađan podario Đuriću ili Gruboru pa ovaj igra?Jednostavno zdrav razum nalaže da on ne sme da bude ni blizu prvih 11.Imamo šanse oko 30-40% ako budu igrali Volkov i Mitrović a ne bude igrao Šćepović. Da nije bilo Lukača već bi smo razmišljali o 1.kolu JSL a ne o evropi. Jojiću beskrajno HVALA što je dobio crveni. Njegovo obitavanje u prvih 11 je imalo smisla jedino da izvodi slobodnjake a i to mu je dekretom na kongresu SKJ zabranjeno te je za to zadužen drug Moša Pijade Slađan Šćepović. Onaj Kojić isto ne zna, ali manje je zlo od Šćepovića. Gulan je bio iznenađujuće dobar. Pozadi je to delovalo skroz OK ali bez aksentija. On više ne može da igra pozadi, treba ga vratiti na njegovu pređašnju ofanzivniju poziciju u timu jer se kao bek pokazao totalno neproduktivno i štetno. Nešto pod hitno mora da se uradi glede ofanzive, ovo danas je bilo JEZIVO. Pa mi ne možemo apsolutno nijednu kontru da završimo do kraja, oduzmu nam loptu posle drugog-trećeg dodavanja ili nas jednostavno stignu i uzmu nam loptu. Trčanje 0, uigrane akcije 0. Ne znam kako ovo može da se prođe, samleće nas kontrama ovi Bugari, jedino što su baš retardi u odbrani pa imamo šansu ali dok naši puževi stignu do šanse, prošao voz...

Link to comment

Možda sad i bude nešto od toga, ako stvarno ode suarez. U suprotnom sumnjam, nije tako lako uklopiti 2 vrhunska napadača, eno i preteča kadabre bi da ide iz pariza zbog kavanija....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...