Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zalosno je sto i pored sve kljakavosti ipak svaki jebeni put uspemo da sami sebi presudimo. Kakav je to obraz koji je u stanju da drzi ovo govedo u timu iz utakmice u utakmicu? Dodatno pljuvanje u lice svakome ko je gledao je svaka izmena posle koje najgori igrac ostaje na terenu. Ne znam zasto i gledam i nerviram se, jebao me isti konj koji ga je napravio.Ne znam da li ima neke nade da cemo odluciti da igramo fudbala sledece kolo i prodjemo ove, a ne da prodajemo ono sto niko nece da kupi. U slucaju da je ovo prvo brine me sto Mitrovic ocajno stoji sa fitnesom, a nama bi igrac sa dobrim work rateom napred odlicno legao. Bugarska zadnja linija je dosta losa sa loptom u nogama, na momente stvarno amaterski deluju i svaka malo ozbiljnija ekipa moze surovo da ih kazni.Dobro je sto bar Jojic nece igrati te cemo imati priliku da vidimo DjDj od pocetka. Stvarno je prijatno iznenadjenje koliko dobro deluje.Jedino Aksentije deluje kao neresiv problem. Mrzim sebe sto cu ovo da kazem, ali standardni Miljkovic je delovao manje lose od ovoga.

Link to comment
Da li se samo meni čini da je Ivanov prodao?
Ja o ovome razmisljam tijekom dobrog dela drugog poluvremena..mlake reakcije..kasnjenje u odbrani. Nadam se da gresim.
Link to comment

Pa ne znam, prvo ona ruka koja nije svirana, pa prvi gol opušteno, pa drugi gol namerno...meni je sumnjivo.Mada - ionako ćemo na sledećoj tekmi popunjavati budžet za ovu godinu; prvo će Đura da napravi džentlmenski dogovor sa svojim bugarskim kolegom, pa će onda zajedno da opustoše neku azijsku kladionicu. Biće kinte!

Link to comment

Scepovic je zaista neverovatan. On zna da igra fudbal, veceras je u pojedinim fazama meca bio veoma dobar, ali je bukvalno neverovatno kako drkadzijski izgleda na terenu i koliko nema osecaj da odigra sta treba na malom prostoru. A gura se u sve i svasta, ona dva slobodnjaka koje je izveo su bila posebna komedija. Kad ga covek vidi na terenu jasno je zasto ga navijaci ne vole, takvo mrtvo puvalo odavno nije vidjeno na nasim terenima. A konkurencija je zestoka.

Link to comment
Pa ne znam, prvo ona ruka koja nije svirana, pa prvi gol opušteno, pa drugi gol namerno...meni je sumnjivo.
Koliko sam ja video, drugi gol je 100% Gulaš™ zajebo.
Link to comment

Ivanov vamje drzao odbraniu skoro celu utkamicu. Kod prvog gola su probijeni Aksentije i Obradovic. Kod drugog je Gulan zajebao, mada je i Ivanov ispao, ali on i da nije ispao tesko da bi onog stigao. Imao je igranje rukom i ispadanje kod sanse Fabia. Al zato je zaustavio gomilu napada... Djemba zna, to se vidi odma. Bice vam ozbiljno pojacanje. I Gulan je i pored kiksa dosta dobar bio. U principu ofanzivno ste bili losi, a pozadi koliko toliko solidno zatvarali. Ocekivao sam da su Bugari bolja ekipa, ali je ocito da im je bio dan protiv Slovana. Naivni nisu, ali bice cupavo u Bgu...

Link to comment
Koliko sam ja video, drugi gol je 100% Gulaš™ zajebo.
Ma, to su nase standardne price kad rezultat krene nizbrdo. Partizan trenutno ima najsporiju odbranu koju sam video ne pamtim otkad i ovakav gol uopste nije slucajnost. Ivanov je izveo odbranu na pristojnu razdaljinu od gola, Gulan nije ispratio coveka koji se ubacivao i to je to. Bugarin je oduvek bio veoma, veoma spor, to mu je inace najslabija tacka, a sad igra u paru sa covekom koji ima 36 godina i Gulanom i Aksentijem na bekovima koji nisu nista brzi. Mislim da za Partizan uopste nije toliko losa ideja da ga prodaju i na njegovo mesto dovedu coveka koji mozda nije toliko dobar u skoku kao Ivanov ali je brzi, mozda vec u revansu. Ludogorec ce gotovo je sigurno u Beogradu igrati na kontre a svi njihovi napadaci su mnogo brzi od Partizanove odbrane i imaju vrlo uigranu tranziciju.S tim u vezi, potpuno je neshvatljivo koliko nas jebe struka. Nijedan od igraca Ludogoreca ne bi imao mesta u Partizanu a kao tim deluju duplo bolje. Partizanu su zato najvece sanse, po mom misljenju, da ubije igru i pokusa nekim individualnim akcijama da iskoristi pojedinacne nedostatke bugarskih igraca u zadnjoj liniji. Ima tamo par igraca koji su teski diletanti.
Link to comment
Scepovic je zaista neverovatan. On zna da igra fudbal, veceras je u pojedinim fazama meca bio veoma dobar, ali je bukvalno neverovatno kako drkadzijski izgleda na terenu i koliko nema osecaj da odigra sta treba na malom prostoru. A gura se u sve i svasta, ona dva slobodnjaka koje je izveo su bila posebna komedija. Kad ga covek vidi na terenu jasno je zasto ga navijaci ne vole, takvo mrtvo puvalo odavno nije vidjeno na nasim terenima. A konkurencija je zestoka.
ne zajebavaj, to se ne vidi. co.vek se ponasa kao da je sladjan kupio klub da bi se on izdrkavaouzgred delovali smo bolje nego sto sam ocekivao. i djemba na kvadrat deluje bolje u odnosu na price. a sudija :isuse: .
Link to comment

U revansu ne mozemo, a da ne primimo gol. Ako ode Ivanov do revansa bice i vise.Glavni utisak mi je ipak, da napokon imamo igraca koji zna, a nije na umoru. Takodje Lukac je bio sjajan sve tri utakmice.

Link to comment
ne zajebavaj, to se ne vidi. co.vek se ponasa kao da je sladjan kupio klub da bi se on izdrkavaouzgred delovali smo bolje nego sto sam ocekivao. i djemba na kvadrat deluje bolje u odnosu na price. a sudija :isuse: .
Za ponasanje se slazem. Sto se kvaliteta tice mislim da ga ima. Dobro se otvara, dobro drzi loptu pod pritiskom, ima rezon u igri samo sto odigrava kao da je pod moranje. Na pocetku drugog poluvremena je bio sasvim dobar.Za Djembu i sudiju se slazem u potpunosti.
Link to comment

Đembara2 će biti odlično pojačanje. Neverovatno je kako 32-godišnji zadnji vezni sa, u najveću ruku, prosečnom fudbalskom karijerom za 2 klase odskače od svih na terenu - zbog proste činjenice da je u pitanju profesionalni fubaler. :lolol:

Edited by bob loblaw
Link to comment

dali smo gol :ziga:, vrhunska akcija...Scepa spoji sa golom Markovica...na koju foru on izvodi slobodne udarce? neko nas opasno zajebava...nema sanse da prodjemo

Link to comment

Dakle, trenutno imamo dva igrača koji znaju da igraju - jedan na umoru, drugi neuigran, a predstoji mu sezona beogradskih splavova i slava. Plus golman. Još nam fali 8

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...