Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bugari 'ladno cuvali rezultat na kraju. :lolol:Partizan vise srece nego pameti, na sta je ovo licilo na kraju je ispao super rezultat. Djemba X 2 ce biti odlicno pojacanje.

Link to comment
Ne, ali radovace se kao Santrac kad smo izvukli Madjare
:lol:prošli s priželjkivanim aktivnim rezultatom, nije bilo dinamiziranja kako su ovdašnji stručnjaci predvidjali. evropa nam se smeši. sreća te će djdj umesto jojare, još da nađemo nekog umesto aksentija i na konju smo.ne nadam se da će utakmicu početi neki drugi špic
Link to comment
:( jebo vas Scepo, dajte odgovora.
pobednik ide na novi Šćepin klubkad ga izžrebaju oni će skautirati bugare i zapaziti uočljivi špic koji je imao toliko šansi da će im biti kristalno jasno da ga moraju imati
Link to comment

aktivan rezultat, no poslednji put se stigao minus protiv ozbilje ekipe 98 (novi zamak) na domaćem terenu- tako da okrenimo se playoff-u za le, pa ako nas pogleda žreb

Link to comment

Ono sto mi je i glavni utisak veceras- Djemba zna lopte. Za ove ostale sam otprilike znao sta moze da se ocekuje (mada me je Gulan prijatno iznenadio, reakcija kod gola na stranu), DjDj ce izgleda ipak biti pojacanje.Od ostalih utisaka, Scepovicu govece jedno, stoko, vole, usranko! Apsolutno sve sto je mogao da zasere zasrao je, ukljucujuci i onaj potez kod naseg gola kad je lopta samo zahvaljujuci milostivom Alahu stigla do Markovica. Retko, retko beskoristan igrac.

Edited by Lord Stef
Link to comment

Šćepović neviđeno govedo u svim aspektima igre. On i slobodnjak... Pa kurcobolja na kraju kad su ovo stisli, svi trče, a on šetka ili se zagreva u krugu 2x2 m, dakle svake godine imamo novog nekog Međika. O kartonima da ne pričam. Sve je to ishod batađorizma koji se lepo primio kod nas

Link to comment

Mogući problem u revanšu može da vam bude fakat da ništa ne možete da uradite kad Bugari stanu iza lopte, samo tika taka od jedne do druge aut linije. Plus ovi znaju da igraju na kontre.

Da li se samo meni čini da je Ivanov prodao?
Odigrao je sasvim dobro, ako zanemarimo ono ispadanje iz tramvaja kad je Lukač skinuo zicer. Edited by henrik larsson
Link to comment

Pa valjda jeste, Bazel ipak uvaljao onog nekog pa sad ima mesta, dakle, uskoro ga neće biti, doći će neko crnčeEdit: Ako je April pitao da se Ivanov prodao pa greškom stavio je prodao, inače sam omašio i ja

Edited by kapetanm
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...