Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

meni se cini da vas Ludogorec previse respektuje. ne znam kako drugacije da objasnim izostanak smozdrivanja u prvih 25 min.

Link to comment

Jojic pocinje ozbiljno da me nervira. Ajde, ova cetvrtprilika nije bila ni za ocekivati da ce uraditi nesto kako valja, ali kako je samo ispao minut pre toga... Najobicnije preuzimanje nije umeo da izvede nego trci za jednim istim igracem. Sreca te ovaj promasi.

Link to comment

Meni je Aksentijević za sad glavni utisak, dečko spektakularno ispada svaki put kad ovi krenu levom stranom. Nije mi jasno zašto tu više ne buše.

Link to comment
Zato sto ga pripremaju za prodaju, a pri tom nisu svesni da sto ga vise forsiraju manje su im sanse da ga negde utrape
Uspelo je sa Racom..i Lazevskog su se nekako otarasili..Dakle, sema koja pali.
Link to comment

Pih, sanse deluju malo zivlje nego pre sat vremena. Sem sto su skloni da odigraju brze kad imaju koristi od toga i sto nemaju totalnog idiota za cf nisu mnogo bolji od nas. Bar ovo drugo mozemo da pormenimo u revansu.Obradovic i Gulan sasvim ok, izgledamo malo stabilnije pozadi. Lukac ce postati interesantan Barci.

Link to comment

Gulan i Grbic zatvorili levo majstorski. Aksentijevic rupcaga. Scepovic upropastio jedinu priliku da se umuva gol.sve u svemu, vise od ocekivanog. da je Jojara izveo ono, mozda bi vam se posrecilo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...