Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

2011–2013 Bursaspor 11 (1) 2013 → Ettifaq (loan) 8 (1) Posle ovoga ce pimpek negde da dobije vise od toga. Mislim da bi dosao u Partizan za te pare. Eventualno uz neku relativno nisku relase clause
Da, to je najrealnije, da dođe za naš maksimum i ima klauzulu od oko milion i po, dva eventualno.I dalje bih ga pre nego Fofanu.
Link to comment
Djurdjevica tesko da cete dovesti posle ovog U-19 prvenstva.
koliko znam stojić nije ni planirao nama da ga da već negde u belgiju, hvalio se novinarima pre 3-4 nedelje..
Link to comment
ajd neka dođe ako ste svi zaali zapamtite simovićeve reči.....fofana je pjer boja
Vise mi mirise da nece dobaciti ni do Boje vec ce ostati tu negde u rangu Vasingtona.
Link to comment

gledao sam ga samo u bg-u brz jeste, golmana nume da predje, a personaliti™ mu je poput morskog krastavca

Link to comment

Gledao sam Fofanu i protiv Tre Penea, brz je i jak kao konj al zavrsnica™ mu je nikakva, tehniku takodje nikakvu ne posjeduje. Valjda je po Jermeniji navikao da se oslanja samo na snagu al tesko da je to dovoljno za ozbiljnije utakmice i lige.

Link to comment

Hvala mladom arbitru iz prve runde ali ako naše omorike nastave da onako sumanuto uklizavaju unutar 16 (čak i po dvojica na jednog protivnika, a nigde ne vidiš čist start na loptu i svuda dolazi do jakog kontakta), Ludim Bugarima se smeši izvodjenje jedno 2-3 kaznena udarca u dvomeču.

Link to comment

Bukvalno ko abubakar kad je dosao kod nas, juri, zuji, predribla po nekog al ni sa linije ne moze da ga utera..Edit. Fofan

Edited by Bright Billy
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...