Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

E do kurca.Mada je zanimljivo videti opsti konsenzus obe strane brda da je Fofana jedno deblo koje ako bi imalo tehniku izbacilo bi Partizan sa dva laka komada. Doduse to je trajalo samo dok veciti nisu poceli da se otimaju o njega pa se sa svih strana prica kako je sada brz, eksplozivan i odlican igrac koji ce da zabije 20 golova u sezoni :isuse:

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

prednosti Fofane najbolje se uocavaju u usporedbi sa postojecom navalom koja je vrsta u izumiranju. Mitrovic bi da ode, Spepa je vec otisao samo josh ne zna gde a Kojara mozda moze da navali na razlicite stvari ali na gol nikako.u takvoj situaciji prednost Fofane je ocigledna....bio bi jedini napadac koji ne zeli da ode a ima i neke performanse navalnog igraca. Niko te nikad voleti nece.....tralalalalala....Fofana, Fofana....ubico cigana

Link to comment

+1Nema perioda prilagodjavanja i shokova kada izadje na nase livade. Ali kakve smo srece u najboljem slucaju dovesce ga Djura ako zagusti u drugom delu sezone :(

Link to comment
E do kurca.Mada je zanimljivo videti opsti konsenzus obe strane brda da je Fofana jedno deblo koje ako bi imalo tehniku izbacilo bi Partizan sa dva laka komada. Doduse to je trajalo samo dok veciti nisu poceli da se otimaju o njega pa se sa svih strana prica kako je sada brz, eksplozivan i odlican igrac koji ce da zabije 20 golova u sezoni :isuse:
Meni se Fofana svidja. Daleko je od nekog vrhunskog napadaca ali je ocigledan potencijal a dosao bi za kikiriki. Nebruseni dijamant Koliko ja znam Zvezda ga nije ni trazila. Moja teorija je da je Djura izmislio interesovanje Zvezde da bi ga posle preoteo i tako malo ublazio povike "uprava napolje"
Link to comment

Kolika je Tejgova plata sada? Ja se sećam, onomad kada je bio kod nas, da bi nas sa transferom i platom ukupno izašao milion i po za godinu i po dana.

Link to comment

Tad je imao neku sumanutu platu. Mislim da je imao 800k po sezoni.Posle par ocajnih sezona sad moze samo da sanja i trecinu od toga.

Link to comment

Na pitanje šta ima novo oko interesovanja za napadača Širaka Fofanu, Nađ je odgovorio:- Sve je moguće. I defanzivac iz Gane Lartej je i dalje u igri, kao i još nekoliko domaćih igrača.

Link to comment
Meni se Fofana svidja. Daleko je od nekog vrhunskog napadaca ali je ocigledan potencijal a dosao bi za kikiriki. Nebruseni dijamant ™
o, apsolutno. plus, mislim da je profil igraca koji bi se odlicno uklopio sa zivotinjom mitrarom. hranio bi ga loptama samo tako.ma, u stvari ja bih ga doveo samo na konto brzine.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...